Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Rozpoczynam temat o najlepszych sklepach jubilerskich dostępnych w Polsce. Proszę podawać waszych ulubionych jubilerów, marki, pozycje. Myślę, że takie odpowiedzi przydadzą się naprawdę wielu osobom. Pozdrawiam serdecznie.

wigry00

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o obrączki ślubne to najlepiej dopasować je pod względem wygody. Obrączki ślubne nosi się non stop, bez zdejmowania.

Anno Domini

Posty: 7

 
Często lepszym rozwiązaniem jest odwzorowanie projektu ulubionego pierścionka kobiety na pierścionek zaręczynowy, tylko znacznie wyższej jakości. U mnie takie działanie się akurat mocno sprawdziło. Jubiler mocno mi pomógł.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Nie tylko diamenty masz do dyspozycji na rynku jubilerskim. Inne kamienie szlachetne też pięknie wyglądają, chociażby szmaragdy, rubiny, szafiry, a nawet klasyczne cyrkonie. Diament jest oczywiście pewnym wyznacznikiem jakości, natomiast trzeba się kierować gustem, intuicją. Niestety takie są prawidła na rynku jubilerskim.

Mnicho56

Posty: 17

 
Prowadzę sprzedaż biżuterii i przyznam, że jednym z modniejszych trendów jest biżuteria z diamentem. Zazwyczaj diamenty (oryginalne) powinny mieć gwarancję wieczystą. To dobra wskazówka przy zakupie właściwego projektu pierścionka.

Marynek56

Posty: 12

 
Sprawdzaj zawsze próby złotnicze. Z reguły dobre pierścionki złote mają próbę 585. Poniżej tej wartości już narażasz się na zbyt miękką strukturę materiału, a tym samym na potencjał uszkodzeń.

Mord

Posty: 11

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

modniś344

Posty: 12

 
Bardzo ciekawa i modna konfiguracja to szmaragd i białe złoto. Praktycznie uniwersalne połączenie.

Kwatuszek

Posty: 15

 
Pierścionek przez internet zawsze wychodzi taniej. Idź do takiego sklepu, który ma również wydłużony termin zwrotu. Dzięki temu praktycznie niczym nie ryzykujesz.

tigra32

Posty: 7

 
Mojej obecnej żonie samodzielnie zaprojektowałem pierścionek zaręczynowy z diamentem i zleciłem jego wykonanie jubilerowi savicki.pl. Oczywiście wybrałem jubilera po ostrej selekcji. Przyznam, że przekonali mnie dożywotnią gwarancją i ciekawymi wskazówkami. Dosłownie wiedzieli od razu, co chcę uzyskać. Mój pomysł został perfekcyjnie odwzorowany w rzeczywistości. Pierścionek jest bardzo prosty, ale ma jeden unikalny element, który samodzielnie stworzyłem. Polecam takie rozwiązanie, bo wcale nie wychodzi, aż tak drogo :)

Asd7

Posty: 13