Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Jeśli ktoś zna dobrą firmę, która zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, że są one dla mnie niezmiernie wartościowe.

Uleczek4

Posty: 20

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

mateo29

Posty: 25

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, albowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich ludzi lecz potrzebują oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt wiele jak dla mnie.

Pozycjoner

Posty: 17

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także pożądane byłoby wydać 15 pln jeśli się nie mylę.

zakk87

Posty: 15

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

anex

Posty: 14

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

emsoN

Posty: 14