Serwis laptopów HP

Serwis laptopów HP

Witam. Mam pytanko o jakiś serwis laptopów Samsung. Dobrze byłoby gdyby działali z kurierem, żeby nie było kłopotów z wysyłką itd. Zależy mi na wyśmienitym serwisie z dobrymi opiniami. Jak znacie, czekam :)

Joe

Posty: 11

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy inaczej. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bo potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

345_14

Posty: 14

 
Jeśli potrzebna jest wymiana układu BGA to tylko u tych profesjonalistów https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Nie polecam działać gdzie indziej, to sprawdzony serwis laptopów Dell i innych marek.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

MaszWielkosc

Posty: 20

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, ale przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

BrumBrum2

Posty: 18

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, iż poniektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

wrona

Posty: 14