zajęcia dodatkowe dla dzieci, Wrocław ??

zajęcia dodatkowe dla dzieci, Wrocław ??

Witam serdecznie. Mam pytanie o zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Macie jakieś ciekawe propozycje. Wszystko tylko niezwiązane ze sportem, albowiem to już mamy ustalone. Jak coś, odezwijcie się, polecajcie. Dziękuję.

Rico

Posty: 2

 
Mój syn też coś mówił właśnie o kursach programowania. Chciałbym jednak znaleźć coś profesjonalnego, bo w końcu jak płacić, to za naukę też, nie tylko za zabawę :)

micko

Posty: 4

 
Ja też wysłałam córkę na kursy programowania. Najpierw to była wyłącznie zabawa. Jestem jednak teraz bardzo zadowolona, bo te kursy mają świetny wpływ na naukę z innych przedmiotów w szkole. Rzeczywiście wspierają logiczne myślenie. Jest lepiej z matematyką, która do tej pory była piętą achillesową córki.

Marioleczka

Posty: 8

 
Należałoby dokładnie przyjrzeć się zajęciom pozalekcyjnym dla młodzieży i wybrać dla nich coś, co naprawdę ich zainteresuje. Teraz programowanie stało się niesłychanie modne, lecz również myślę, iż to niesłychanie przydatna umiejętność.

Madzia

Posty: 5

 
8 lat ma i jest zapalonym komputerowcem :D Szukam czegoś innego, żeby nie przesiadywał przed komputerem wyłącznie grając. Właśnie zatem zastanawiałem się nad warsztatami z programowania. O sport dbamy, chodzi na treningi z piłki nożnej i na szczęście też mu się podoba.

ulalala34

Posty: 3

 
Nauka programowania to wyśmienite zajęcia dodatkowe dla chłopców, jak i dziewczynek. My korzystamy z tej oferty www.giganciprogramowania.edu.pl. Jesteśmy zadowoleni, albowiem wiele można się tutaj nauczyć.

BerciQ89

Posty: 16

 
Szkoda, że w szkołach publicznych nie proponują dzieciakom takich zajęć pozalekcyjnych. Na pewno bym posłała swojego syna, bo interesują go komputery. Nie chodzi tylko o to, że gra, ale o coś więcej. Jest zachwycony ich działaniem i sam wyszukuje mnóstwo informacji.

Radziu

Posty: 5

 
Jestem podobnego zdania, że zajęć dodatkowych dla młodzieży trzeba szukać poza szkołą publiczną. W tym miejscu nie można liczyć na coś atrakcyjnego. Nauczyciele muszą mieć wypełnione okienka i tyle ;)

Jimer66

Posty: 15

 
Nauka programowania jest istotna. Właśnie spytałem syna, czy by nie chciał sięgnąć z takich kursów :) Odpowiedź była szybka i twierdząca. Jestem za, na pewno czegoś poszukamy, bo dobrze wiem, że taka umiejętność mu się przyda.

Wielki Duch

Posty: 15