zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, znacie ?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, znacie ?

Witam serdecznie. Czy istnieje szkoła programowania dla dzieci i młodzieży, jaka zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji? Bardzo dziękuję za wszystkie propozycje.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o kursy programowania dla dzieci i młodzieży w rachubę wchodzą także kursy wakacyjne, jak i kursy semestralne. Obydwie możliwości weselą się dużym uznaniem, co jest dość zrozumiałe. Zapoznajcie się z ofertą jakiejś szkoły.

syrena88

Posty: 6

 
Polecam zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w tej szkole: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moim zdaniem to najlepsze kursy, które dostępne są dla najmłodszych na terenie Wrocławia. Mogę polecić bez najmniejszego zawahania :)))

TomekK

Posty: 3

 
Trudno powiedzieć, które zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Wszystko ze względu na fakt, iż w Poznaniu funkcjonuje co najmniej kilka takich szkół.

Gumis

Posty: 13

 
Bardzo dobrze, jeśli w mieście, które zamieszkujecie dostępne są liczne zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki nim możecie poczynić inwestycje w zdolności dzieci :)))

Lopez58

Posty: 6

 
Polecam z odpowiednią troską dobierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży, aby były one w stanie rozwijać umiejętności maluchów. Nie mam wątpliwości, że taką rolę pełni np. programowanie.

Krzysio

Posty: 14

 
Bardzo wiele kryteriów należałoby wziąć pod uwagę, gdy w obrębie Twoich zainteresowań pozostaje szkoła, która jest w stanie zaproponować programowanie dla dzieci i młodzieży. Wszystko ze względu na fakt, iż dzięki temu jakość kształcenia będzie najlepsza :-)

100%UP

Posty: 6

 
Przed wyborem odpowiedniej szkoły programowania dla dzieci i młodzieży rekomendowałbym sprawdzenie rekomendacji, które pojawiają się na jej temat przede wszystkim w Internecie. Niekiedy można skonsultować wybór ze znajomymi.

irek157

Posty: 19

 
Myślę, że zdecydowanie pożądane byłoby zainwestować w zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży. Pozwalają one pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka, jakie może poszerzać własne umiejętności w interesującej go dziedzinie. To zarazem możliwość na doskonalszy start w życiu :)

opanik44

Posty: 7

 
Zachęcam Was do tego, abyście zainteresowali się tym, jakie zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone są w Waszym mieście. To dobry kierunek rozwoju.

jurcio

Posty: 4