angielski Łódź

angielski Łódź

Jak możliwie najszybciej przygotować się do matury z angielskiego w następnym roku? Jestem totalnym zerem w temacie, no i niedawno strach mnie obleciał. Potrzebuję namiaru na tanie i korzystne korepetycje.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Nauka we własnym tempie powiązana częściowo z zabawą to jedyna forma prawidłowego zdobywania wiedzy. Poza tym korepetycji udzielają najczęściej pasjonaci w swojej dziedzinie, a nie ludzie z przypadku.

Lipa08

Posty: 4

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

piotrex007

Posty: 18

 
Te osoby, które odniosły sukces w angielskim to zawsze chodziły na korepetycje i przełamywały barierę mówienia. To najważniejsza sprawa, a nie ciągłe walenie gramatyki. To się nie sprawdza.

Andzia

Posty: 14

 
Test kwalifikacyjny przede wszystkim i warto określić faktyczny poziom znajomości języka. Na wszelki wypadek można oczywiście przejrzeć materiał z niższych poziomów, aby mieć poczucie, że niczego się nie omija.

proszek

Posty: 6

 
Warunek miałem z angielskiego. Wiem, żenada trochę w tych czasach, ale w miesiąc wyrównywałem poziom na korkach. Lektora zamawiałem z tomedo.pl, bo mieli najwięcej pozytywnych ocen w Łodzi.

Bankowy

Posty: 3

 
Na korepetycjach nie masz nigdy bezsensownych prac domowych. Przed maturą praktycznie nie chodziłem do szkoły i robiłem zadania zadane przez lektora. To się opłaciło, bo zdałem maturę najlepiej w klasie, a nikt mnie o to nie podejrzewał.

chksfans

Posty: 4

 
Sprawa jest zawsze prosta. Chcesz się nauczyć to indywidualne i z opłatą, a nie w szkole.

Programista

Posty: 20

 
Szczególnie introwertyk wykorzysta indywidualne korepetycje z angielskiego. Można się przełamać w ulubionych tematach, dopasować strukturę zajęć, tłumaczyć razem ulubione artykuły.

Gumis

Posty: 2

 
Jak człowiek pierwszy raz przełamie barierę mówienia po angielsku to jest naprawdę świetna motywacja i wstęp do ciekawej drogi zawodowej nawet.

dermuster

Posty: 15