przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

Które przedszkole w Warszawie w Wilanowie polecacie. Chodzi o maluszka, który we wrześniu nie będzie miał jeszcze nawet trzech lat. Gdzie takie dzieci przyjmują bez żadnych kłopotów? Z góry dziękuję za polecenia :)

Jasieczek23

Posty: 3

 
Przemyśl dobrze decyzję. Sportowe przedszkole w Wilanowie jest super ze względu na to, że dzieci nie mają tu prawa się nudzić. Poza tym sport to zdrowie i maluchy od najmłodszych lat powinny wiedzieć, że gimnastyka i zajęcia sportowe to bardzo ważna część naszego życia. Prowadzam do takiego Zosię i jestem jak najbardziej za.

asulka002

Posty: 4

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była niezmiernie dobra decyzja mojego męża. Generalnie uważam, iż najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

Marioleczka

Posty: 8

 
Też jestem za :) Mnie jednak przydałoby się przedszkole w Warszawie w Wilanowie o profilu bardziej tanecznym, bo mam córkę, która interesuje się tańcem, muzyką itd. Znacie coś takiego?

Miluśkooo2

Posty: 5

 
To jest genialne prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów http://www.karate-kids.pl. Stawiają tu głównie na sport, gimnastykę, taniec. Jest sporo ciekawych zajęć plastycznych i doskonała opieka.

stopiw7

Posty: 11

 
Dokładnie tak jest. Dzieci mają wyższe warunki, są w mniejszych grupach. Ale pomysł sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie uważam za najlepszy. Myślę, że pójdę właśnie w tym kierunku, bowiem moja córka uwielbia taniec i gimnastykę.

alibaba

Posty: 4

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę świetna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

Złoty

Posty: 5

 
Sport to niezmiernie znacząca kwestia. Należałoby od najmłodszych lat wpajać dzieciom co dobre. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, bowiem chętnie bym skorzystała.

innaret

Posty: 6

 
Sport to bardzo ważna kwestia. Warto od najmłodszych lat wpajać dzieciom co dobre. Nie widziałam żadnego sportowego przedszkola w Warszawie Wilanowie. Jak coś wiecie na ten temat, tp piszcie, bo chętnie bym skorzystała.

Nowa

Posty: 7