lektury, w internecie ?

lektury, w internecie ?

Przygotowuję się do egzaminu. Muszę powtórzyć literaturę wszystkie epoki :( Podsuniecie jakieś rzetelne miejsce z opracowaniami? Jestem w kropce, albowiem za wiele wszystkiego i oczywiście za mało czasu.

Sarenka

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o opracowania literatury, to nie spotkałam się z lepszym miejscem niż to http://lektury.blog-trans.pl. Tutaj opracowania się mega szczegółowe, masz streszczenie w pigułce, szczegółowe, poruszana jest problematyka danych utworów, no wszyściutko po prostu :)

Bienkus

Posty: 6

 
To się mylisz, albowiem można popełnić plagiat :D Wspólnie z kumpelą miałyśmy taki problem i nie zaliczyłyśmy, albowiem treść wypracowania domowego była kropla w kroplę. Ani jedna z nas nie czytała lektury xd

mazi1991

Posty: 26

 
O ci los. Jak widzę to dużo ludzi nie czyta lektur :D Weselę się, że podsuwacie tu jakieś idealne rzetelne stronki, albowiem w przeciwnym wypadku nie ogarniam polskiego xd.

Jasieczek23

Posty: 15

 
Zrzynać też jak widać trzeba umieć. Koleżanki w ten sposób? Dobrze wiem, że szkoła takich rzeczy nie uznaje, a nauczyciel może się poważnie uwziąć na człowieka, jak dotrze do niego, co tak naprawdę wyrabiamy :D

Damiano

Posty: 15

 
Pomocy! Ja też potrzebuję znać jakiś dobry serwis z recenzjami książek. Zawsze mam problem z napisaniem wypracowania, rozprawki, itp. Przydałoby się coś rzetelnego. Wszędzie gdzie wchodzę, same krótkie opracowania. Nic z takich rzeczy, jakie wymaga szkoła.

Frasiek22

Posty: 4

 
Mnie zupełnie nie zainteresowali Bracia lwie serce. A streszczenie odnalazłem na fajnej stronce, kumpel podesłał. Tak to ja mogę się uczyć :) Pozdrawiam.

Dooog

Posty: 5