przedszkole miasteczko wilanów, sprawdzony??

przedszkole miasteczko wilanów, sprawdzony??

Z góry dziękuję za pomoc w doborze przedszkola. Najlepiej, gdyby była to placówka w Miasteczku Wilanów. Czy trudno otrzymać się tutaj do prywatnych placówek. Jak jest z miejscami i miesięcznym kosztem.

Limeczer45

Posty: 4

 
Tutaj masz link do naprawdę dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów karatekids.eu. To placówka profilowana. Więcej zajęć sportowych nie znajdziesz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

okruchowy

Posty: 18

 
Wiem, że prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, ale szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam wiele obaw. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to świetna opieka i mnóstwo ciekawych zajęć i wyjść.

Yuri20

Posty: 11

 
Pewnie mają mnóstwo zajęć sportowych, na pewno jest taniec. Mojej znajomej córcia chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i z tego, co z nią rozmawiałam, to była niezmiernie zadowolona. Pomysł niezmiernie fajny.

21gregorek

Posty: 7

 
Państwowe przedszkola też są całkiem fajne, ale krócej są czynne i nie mają tylu zajęć dodatkowych co prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Też się zastanawiamy :)

Ciapek

Posty: 8

 
Na początku każde dziecko płacze, ale jak wybierzesz dla dziecka sprawdzone przedszkole w Miasteczku Wilanów, to na pewno będziesz zadowolona. To prawda, że dzieciom potrzebna jest duża ilość zajęć, a wówczas szybciej adaptują się, nie nudzą i mniej płaczą.

adam86

Posty: 6

 
Na twoim miejscu wybrałabym niepubliczne przedszkole, bo w Wilanowie można znaleźć dużo takich placówek, które oferują świetne zajęcia. Ja byłam zmuszona wybrać takie właśnie przedszkole, bo żadne z państwowych placówek przedszkolnych nie oferowała możliwości wyboru indywidualnej diety, a u nas konieczna była diabetologiczna dieta.

Zygzaczek

Posty: 15

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

Grażyna12

Posty: 20