kursy programowania dla dzieci Rzeszów ??

kursy programowania dla dzieci Rzeszów ??

Witam. Chcę zapisać córkę na kursy programowania dla dzieci. Córa ma 8 lat, ale bardzo interesuje się komputerami. Jeżeli polecacie jakieś konkretne miejsce w Kielcach, dziękuję. Może coś polecacie?

SZczecinek23

Posty: 5

 
Moja córka również cieszy się, że wybraliśmy dla niej kursy programowania dla dzieci. Nie myślałam, że aż tak bardzo spodoba jej się kodowanie. Nie wiedziałam, że to tak fascynujące zajęcia. Kursy w Szczecinie nie należą do drogich, więc tym bardziej polecam. Pozdrawiam.

Mord

Posty: 4

 
Nauka programowania dla dzieci to super frajda. To nauka, lecz też impreza, która uczy dzieci wytrwałości i konsekwentnego dążenia do celu. Sprawdziłam na swojej skórze, a w zasadzie na skórze mojego syna. Chodzi na kursy w Bydgoszczy. Idealna kadra programistów.

Poznaniaczek2

Posty: 18

 
To prawda. Jak masz do czynienia z tańszymi warsztatami, nie masz pewności co do skuteczności. Jestem zdania, że jeśli już decydować się na lekcje programowania dla dzieci, to takie z górnej półki. Syn chodzi w Kielcach do naprawdę dobrej placówki edukacyjnej, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Tylko takie kursy są dobre.

Romantykk

Posty: 14

 
Polecam te kursy programowania dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Oferta dla Kielc, ale szkoła działa też w innych miastach. Efekty nauki są po prostu ekstra :D

anna_00

Posty: 6

 
Zdecydowałem się na kursy programowania dla dzieci. W końcu zaproponuję coś ciekawego synowi. Przeglądałem oferty z Białegostoku. Widzę, że cenowo jest podobnie, tyle że niektóre z placówek są mniej znane i nie wiadomo, czy warto wybrać. Jak macie jakieś własne propozycje, to czekam i z góry bardzo dziękuję.

matek562

Posty: 4

 
Jak takie są efekty, to wchodzę w to :D Myślałem nad jakimiś dodatkowymi lekcjami, dzięki jakim syn w końcu załapie bakcyla na naukę ;) Komputery go interesują, więc nauka programowania dla dzieci pewnie też. W takim układzie może znacie jakieś kursy w Rzeszowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Olekk

Posty: 7

 
Nie zwlekaj. Działaj, zanim wakacje się skończą, bo później może nie być miejsc. Zapisałem syna w zeszłym roku dosłownie na ostatnią chwilę. Wybraliśmy dobre lekcje programowania dla dzieci w Bydgoszczy, renomowaną szkołę, która ma bardzo dobre opinie. Pozdrawiam.

1AdamoSk

Posty: 21

 
Kursy programowania dla dzieci są dziś naprawdę bardzo popularne. Ja posłałam córkę i syna na zajęcia w Kielcach i nie żałuję wyboru. To naprawdę przyszłościowe dodatkowe zajęcia.

amrmas22

Posty: 8

 
Mnie interesuje odszukanie porządnych kursów programowania dla dzieci w Białymstoku. Cena nie gra roli. Najistotniejsze, żeby lekcje były prowadzone skutecznie i dziecko wyniosło coś z zajęć.

QQrydza

Posty: 5