kursy programowania dla dzieci Rzeszów, gdzie warto?

kursy programowania dla dzieci Rzeszów, gdzie warto?

Widzę, że jest sporo ofert dotyczących lekcji kodowania. Przypuszczam, że nauka programowania dla dzieci to świetna sprawa i spodobałaby się mojemu synowi. Jeśli znacie jakieś dobre kursy w Lublinie, dajcie znać.

Kobitka22

Posty: 2

 
Nie do końca jestem pewien, czy Ola poradzi sobie na takich zajęciach. Mam nadzieję, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zorientować się, gdzie oferują najtańsze programowanie dla dzieci w Kielcach. Podobno są też kursy wakacyjne połączone z jakimś wyjazdem. Niezła frajda dla dziecka :D

Mord

Posty: 5

 
To programowanie dla dzieci to coś chyba idealnego dla mojego synusia. Nosa nie wyściubia z komputera. Mam w planach wprowadzić konkretny szlaban, a taki kurs byłby może odskocznią. Fajnie, że szkoła funkcjonuje w Lublinie.

Mr Frog

Posty: 7

 
Kursy programowania dla dzieci to świetna sprawa. Nie wiem, czy dałbym się namówić na zmianę :) Syn dzielnie się uczy i widać świetne postępy. W Rzeszowie mamy do czynienia z kilkoma dobrymi kursami.

Acclaim

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o naukę programowania dla dzieci w Lublinie, to do tej pory nie znaleźliśmy z mężem ciekawej oferty. Może coś przeoczyliśmy? Wszystkich znawców i doświadczonych rodziców proszę o polecenia. Musimy spróbować, bo to jak widzę, jest świetny sposób na zajęcia dodatkowe przynoszące większe korzyści.

mercedess

Posty: 3

 
Jestem podobnego zdania, że nie ma to jak spróbować. Karolinka nie od razu załapała bakcyla, natomiast i tak niesłychanie chętnie uczestniczyła w zajęciach. Nauka programowania dla dzieci spodobała jej się po kilku lekcjach i teraz nie wyobraża sobie, jak można żyć bez kodowania. Poza tym zauważyłam dużą poprawę z wyników w nauce. Chodzimy na kursy w Szczecinie.

zimek123456

Posty: 15

 
No to chyba się skuszę :) Jestem pod wrażeniem korzyści, gdy czytam, które płyną z nauki programowania dla dzieci. Raduję się, że w Toruniu mamy fajne placówki edukacyjne.

Mr Frog

Posty: 10

 
To doskonale. Właśnie o czymś takim myślałam dla syna. O nauce programowania dla dzieci czytałam dużo. Korzyści są, jak widać faktycznie ogromne. Również polecam poczytać. Fajnie, iż na terenie Bydgoszczy działa dobra szkoła z kursami. Może zdecyduję się nawet na ten kurs wakacyjny, a potem zobaczymy, co z tego wyniknie.

Wraczki333

Posty: 6

 
www.giganciprogramowania.edu.pl to link do świetnej szkoły kodowania w Bydgoszczy. Mam na myśli efekty nauki, poziom i doskonałą zabawę. Polecam, bo sam jestem pod wrażeniem, że syn tak chętnie uczestniczy w kursach programowania dla dzieci.

propek1

Posty: 11

 
U nas w Kielcach też jest. Osobiście jestem zadowolona, że córka podjęła naukę programowania dla dzieci. Widzę, że to świetna impreza, której trudno odmówić maluchowi. Poza tym widzę też efekty jej pracy. Jestem dumna z gry komputerowej, jaką stworzyła.

Marioleczka

Posty: 5