Gdzie można nauczyć się dobrze tańczyć ?

Gdzie można nauczyć się dobrze tańczyć ?

Witam. Serdecznie Was pozdrawiam na wstępie. Jestem Adam i kocham tańczyć… kochałem to jeszcze przed You Can Dance i całym tym zamieszaniem w TV, natomiast byłem niezwykle chorowity (moje leukocyty mnie nie lubią) i dopiero dzisiaj rzeczywiście mogę zacząć trenować i szukam dobrego kursu z Krakowa. Polećcie mi coś.

Oleczek34

Posty: 11

 
Moja kumpela chodzi na długą tańczyć (http://www.taniec.fm tu masz dokładniejszy adres). Jak ona mi foty pokazywała jak tam wygląda to ja zwykle wow… doświadczona sala, że hoho, wszędzie dyplomy i certyfikaty wiszą. Ja się sama zabieram za to żeby iść, niemniej jednak mam słabe serce i muszę się najpierw doktora poradzić, albowiem nie chcę mieć później zadyszki czy coś. Napisz tam do nich czy możesz się podłączyć i będzie po problemie, zaś jak nie, no to trudno - to będziesz musiała poszukać jakiejś innej szkoły.

Batiatus12

Posty: 17

 
To jest mój numer jeden jeżeli chodzi o szkołę tańca w Krakowie: www.taniec.fm Mieszkałam już w Wawie, w Wrocławiu, niemniej jednak ta szkoła z Krakowa, do której dzisiaj chodzę jest po prostu najlepsza. Jest bardzo zgrana ekipa nauczycieli tańca, nie ma jakiejś chorej rywalizacji, jedynie pełen profesjonalizm i naprawdę widać, że oni uczą zaś nie poruszają się w rytm i oczekują, że ktoś będzie ich naśladować. Jeżeli mają miejsca to gorąco Cię zachęcam do napisania do nich.

Gregor55

Posty: 14

 
Dobrą szkołą tańca jaką mogę polecić to Akademia Tańca, oni są na ulicy długiej, jakbyś chciała podejść. Możesz na stronie do nich wysłać zapytanie (http://www.taniec.fm), niemniej jednak ogólnie ja polecam podejść, bowiem tak zawsze lepiej jak zobaczysz w ogóle gdzie to jest i poznasz oko w oko trenerów :-) Może mnie zobaczysz jak się tam wyginam :D Ogólnie ja już chodzę ponad pół roku i jestem niezmiernie zadowolona i nie zmienię tej szkoły, chyba iż mnie z niej wywalą :P niemniej jednak raczej nie, bowiem ze wszystkimi się tam cudownie dogaduję więc i Ciebie zapraszam :-)

Garguł12

Posty: 12

 
Ja polecam, abyś zapytała w Akademii Tańca, tu masz telefon: 513 254 234, albo na stronce napisz do nich www.taniec.fm. Napisz po prostu co byś chciała i czy mają miejsca. Moja córka tam chodzi do szkoły i ja szukając dla niej nauczyciela tańca starałam się patrzeć na doświadczenie. Ta szkoła ma ponad 20 lat i certyfikaty z całego kraju. Moja córka też jest niezwykle zadowolona i zawsze przychodzi zmęczona natomiast uśmiechnięta z tych lekcji. Mogę swobodnie polecić.

Darjusa

Posty: 15

 
A| znasz Akademię Tańca z Krakowa? Ich stronka to bodajże www.taniec.fm. Tam masz wszystko napisane czym się zajmują, jakie i kiedy mają kursy. Ogólnie polecam pytać o wszystko, bo oni są już tam długo, są dobrze zorganizowani i zawsze umieją dobrze doradzić. Ogólnie cała ta szkoła ma już ponad 20 lat z tego co wiem, więc spokojnie mogę Ci polecić. Tam masz prawdziwych nauczycieli tańca, którzy się znają na tym co robią i na pewno skorzystasz na tym, że do nich pójdziesz. Pozdrawiam Ciepło!

zimek123456

Posty: 15

 
http://www.taniec.fm tu masz instruktorów z mojej szkoły. Wszyscy oni mają duże doświadczenie i serce do tańca. Ja jestem dziś u Kobieta Kasi, która jest po prostu moją idolką… patrzę na nią jak na takie porządne stworzenie jak ona zaczyna tańczyć :-) mam nadzieję, że też się kiedyś tak nauczę, albowiem to jest istota kobiecości według mnie, aby się tak pięknie poruszać, no natomiast wiesz.. generalnie szkoła już jest od 20 lat tam i doświadczenie mają duże!

Kruszyn99

Posty: 14

 
Pierwsze efekty tańca z Akademii Tańca z ul. Długiej widziałam już po miesiącu. A jak? Wówczas już wiedziałam, że nie mogę tego zostawić i nawet jak będę zmęczona to muszę chodzić i tańczyć :-) http://www.taniec.fm tutaj masz ich stronkę, jakbyś chciała poczytać o tym co mają w własnej ofercie. A tak to ogólnie polecam zadzwonić i się popytać dokładniej, bo wtedy będę ci w stanie poradzić, co najlepiej wybrać. Powiedzą kiedy i jak często są spotkania i takie różne rzeczy organizacyjne, jakieś tam opłaty itp itd.

jonek91

Posty: 25

 
Hej. Pozdrawiam Ciebie także. Jeżeli interesuje cię new albo partner to niezwykle polecam szkołę na Długiej w Krakowie. To jest na V piętrze w Pasażu Weneckim. Tam jest taki jeden fajny istruktor-ciacho

stopiw7

Posty: 23

 
Polecam Tobie serdecznie www.taniec.fm i to jest strona Akademii Tańca, jaka mieści się na długiej. Póki mieszkałam jeszcze w Krakowie to chodziłam tam. Musiałam się przenieść do męża do Irlandii, lecz faktycznie bardzo ciepło wspominam tamtą szkołę, choć czasami wychodziłam z wielkimi zakwasami na całym ciele :-) Jeżeli rzeczywiście pragniesz się nauczyć tańczyć a nie jedynie machać pupą do muzyki to musisz koniecznie skorzystać z oferty tej szkoły. Pozdrawiam Cię i będę trzymać kciuki, za twoje pierwsze kroki na parkiecie :-)

Jooozek

Posty: 13