Ośrodek wczasowy spa nad morzem

Ośrodek wczasowy spa nad morzem

Jakie pole namiotowe nad morzem wybrać? Nie chcę jechać do naszych metropolii. Poszukuję jakiegoś dzikiego miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć. Choć jadę z dziećmi liczę na ciszę:) Pozdrawiam i czekam.

Zbyszek

Posty: 7

 
Takie miejsca jak ośrodek w lesie spa są zaczarowane. Wszystko poza nim przestaje istnieć, wszelkie problemy przestają cię dotyczyć, jest po prostu ekstra. Oczywiście, że taka rekreacja kosztuje, ale nie ma sobie co żałować. W końcu wakacje są raz w roku. Dlatego życzę wszystkim miłego odpoczynku i pozdrawiam.

Sebo

Posty: 10

 
W Chłapowie byłam raz, niesłychanie miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, niemniej jednak do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Niezwykle blisko jest plaża, a to najistotniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, jakie też jest na terenie tego ośrodka.

Grażyna12

Posty: 19

 
Muszę zerknąć na ich stronę, bo propozycja takiego spa nad morzem i konie jest bardzo fajna, zwłaszcza, że syn nie lubi zaludnionych miejsc i woli właśnie takie miejsca.

Sebuś34

Posty: 23

 
Wszystko jest raczej drogo, lecz ośrodek wczasowy nad morzem spa to propozycja nie do odrzucenia. W takim miejscu wypoczywa się rewelacyjnie i ładuje akumulatory na dalszą część roku pracy.

E-GOista

Posty: 13

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma bardzo wysoki standard, zapewnia kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

KamiKAzeDBC

Posty: 19

 
Generalnie lubię wypady pod namiot. Dlatego też poszukiwałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Taki ośrodek w lesie spa to świetna sprawa. Właściwie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, ale można szukać nowych ośrodków, które mają jakieś promocje.

Kasia

Posty: 12

 
Chłapowo kocha nasz syn. Dlatego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy ale na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Mord

Posty: 17