implanty gliwice, znacie ?

implanty gliwice, znacie ?

Potrzebny mi faktycznie dobry dentysta w Gliwicach, a na nieszczęście już zdążyłam się zawieść na paru nawet najbardziej renomowanych gabinetach. Którą placówkę polecacie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Boss

Posty: 2

 
A dla mnie liczy się każda złotówka, dlatego zastanawiam się, ile kosztuje taka kompleksowa usługa w gabinecie stomatologicznym łącznie z rtg zębów w Gliwicach. Mam nadzieję, że będzie mnie stać na taką rozpustę, bo na fundusz raczej nie chciałabym leczyć zębów. A wy co sądzicie? Piszcie. Z góry dziękuję.

wiesław11

Posty: 7

 
To zależy, co robisz z zębami. Małe wypełnienia zębów z tyłu można zrobić na fundusz, ale ja i tak zawsze wolałem dopłacić do lepszego wypełnienia, wiedząc, że będzie na lata. Poza tym teraz czeka mnie zrobienie implantów w Gliwicach i tak właśnie wchodzę na różne fora i piszę, dowiadują się, jak to jest z tymi cenami.

Fanatyk

Posty: 12

 
Widzę, iż mnóstwo ludzi dopytuje się o dobrego stomatologa w Gliwicach, wobec tego polecam gabinet, do którego chodzę i chwalę sobie oferowaną tutaj pomoc https://dentysta.eu. Przede wszystkim mają nowoczesną aparaturę i dzięki niej zapewniają usługi najwyższej jakości.

seniorit5

Posty: 4

 
No dokładnie. A słyszeliście o znieczuleniu prądem? Znajomy opowiadał mi, że jest naprawdę bardzo dobre, bo nie czujesz ukłucia igły. Jak będę teraz na rtg zębów w Gliwicach, to podpytam więcej na ten temat.

Warszawiak

Posty: 10

 
Dla mnie najważniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym przypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie lekarz zaproponował znieczulenie prądem.

transerwis

Posty: 9

 
Wracając do implantów w Gliwicach, ja też mam nadzieję, że ktoś tu na forum pomoże znaleźć dobrą ofertę :) Piszcie, bo samemu trudno ocenić, który gabinet jest najlepszy. Jak coś, to z góry dziękuję. W moim przypadku pieniądze nie są zbyt ważne. Zależy mi na najwyższej jakości, czyli też trwałych efektach.

Wacław

Posty: 4