Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Jakie macie, koniecznie sprawdzone metody na podgrzanie atmosfery w sypialni? Przyznam, że z dziewczyną jestem już od 3 lat i czasami mam spadki nastroju. Nie wiem, z czego to wynika. Macie podobnie, jakieś rozwiązania sprawdzone może?

bydlus

Posty: 2

 
Kobiety w nerwach często mówią, np. do swoich „misiów”, że mają małe penisy. To straszna obelga, a w praktyce można niewiele zrobić. Operacja to naprawdę dla mikrusów raczej, droga. Zostają suplementy, ale tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość. Od razu nic nie będzie. Według mnie po kuracji półrocznej można dopiero porównywać wyniki.

codePerformance

Posty: 10

 
Jak masz zaburzone poczucie własnej wartości przez małego penisa to psychoterapia wskazana. Do tego kuracje naturalne, aby uzyskać ukrwienie maksymalnie członka. Wtedy od razu się powiększy. Trzeba tylko brać suplementy dość długo, aby efekt się utrzymał już na stałe.

Alaneq

Posty: 13

 
Ja bym się bał operacji na penisie. To zbyt wrażliwa sprawa, a duży penis wcale nie znaczy lepszy, jeżeli masz później skutki uboczne. Jednak naturalne metody na pierwszym miejscu.

wrrraak22

Posty: 5

 
Jak będziesz po 40 to dopiero zobaczysz, co to znaczy spadek energii seksualnej. Od dawna biorę dr Penigreat, bo nic lepszego po prostu na krajowym rynku nie ma dla facetów. Penis jest faktycznie twardy, nie zauważyłem dziwnych skoków ciśnienia po tym, czy niemiłych skutków ubocznych. Erekcja utrzymuje się dłużej niż zwykle. O to mi w sumie pierwotnie chodziło.

katjuz23

Posty: 16

 
Kumpel kiedyś bardzo mocno schudł, ze 140 kg do 85, bo się leczył, czy coś, no i właśnie mówił nam, że penis wyraźnie większy się zrobił, jakby ciało mu wcześniej zabierało. Przemyśl odchudzanie, ale wiadomo, że szybko to nie zrobisz metamorfozy.

Mariusz

Posty: 8

 
Jestem kobietą i faktyczne przy dużym penisie jest lepiej, ale z małymi też da radę. Co, kto lubi. Oczywiście, jeżeli robisz coś dla siebie to zawsze warto.

Radziu

Posty: 4

 
Kobiety z reguły myślą, że nie wzbudzają pożądania, jeżeli mężczyzna ma problemy z potencją, więc taki problem to już praktycznie początek rozpadu związku.

France23

Posty: 4

 
Nie ma co się oszukiwać. Rozmiar penisa ma znaczenie, podobnie do grubości. Technika techniką, ale bez sprzętu człowiek niestety nie podziała.

wrrraak22

Posty: 9

 
Czasami masz tzw. patronów suplementów na potencję, którzy na sobie testowali niektóre opcje i omawiają wyniki. Właśnie w ten sposób wybieram, co się sprawdza.

GF6

Posty: 10