żylaki nóg, znacie ?

żylaki nóg, znacie ?

Jaką chirurgię naczyniową w Krakowie polecacie. Może leczycie się prywatnie u jakiegoś dobrego specjalisty i możecie polecić usługi. Chodzi mi o wizytę prywatną, bo nie podobają mi się efekty leczenia w przychodni.

Riko64

Posty: 2

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Krakowie i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

alus

Posty: 7

 
Boję się bardzo :( Mam poważne problemy zdrowotne i chciałbym udać się do jakiegoś skutecznego specjalisty chirurga naczyniowego w Krakowie. Macie może jaką opinię o chorobach tętnic szyjnych? Czy takie coś jest w ogóle możliwe do wyleczenia. Jakimi metodami leczą takie sprawy? Dziękuję za zainteresowanie tematem.

sgm56

Posty: 13

 
USG Doppler w Krakowie wykonywałem tutaj www.naczyniowiec24.pl. Można tutaj znaleźć niezwykle dobrych lekarzy specjalistów. Dzięki jednemu z chirurgów uniknąłem operacji, na którą mnie już szykowano. Praktykują tutaj małoinwazyjne i nowoczesne metody leczenia naczyń, żył i tętnic. Niezwykle fachowe miejsce.

miś_biały

Posty: 6

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

Hymnny4

Posty: 6

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

magic17

Posty: 14

 
Tak właśnie wygląda nasza państwowa służba zdrowia. Daleko nam do państw, gdzie na porządku dziennym pacjentom zapewnia się profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Również poszukuję prywatnie chirurga naczyniowca w Krakowie.

Worms

Posty: 11

 
Spróbujcie w tych większych placówkach medycznych, albowiem tam jest nie tylko USG Doppler w Krakowie, ale dostęp do rzeczywiście wybornych fachowców. Wyśmienicie leczą choroby tętnic szyjnych. Mają zupełnie nowoczesne metody. Wujek stanął na nogi w niecałe pół roku.

Joe

Posty: 9

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Krakowie. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Modniś

Posty: 13

 
Mnie też koniecznie potrzebny jest prywatny chirurg naczyniowy z Krakowa. Nie wierzę już tym lekarzom, którzy leczą mnie w przychodni. Właściwie oni mnie nie leczą, tylko zapisują leki, z których mają korzyść. Mam dość :(

DiD3K

Posty: 7