dobry dentysta w Londynie

dobry dentysta w Londynie

Implant zęba w Londynie – w jakim gabinecie coś takiego załatwić? Jestem po wypadku gdzie straciłem między innymi dwa pierwsze zęby. Gdzie szukać pomocy?

Marioleczka

Posty: 2

 
Moim zdaniem to i tak dużo łatwiej jest znaleźć dobrego lekarza I dobry szpital w UK niż w Polsce. Może to wynika też z tego powodu że w PL mieszkałem w małej miejscowości gdzie generalnie znalezienie czegokolwiek – na sklepie zaczynając a na dobrym gabinecie lekarskim kończąc- graniczyło z cudem.

Fiflek

Posty: 4

 
Różnych można dentystów znaleźć, jedni są z większym wyczuciem a inni się nie pieszczą szczególnie. Choć ja to już wolę trafić na gbura ale z pewną ręką który raz pociągnie i ząb wyrwany zamiast się szarpać pół godziny...delikatnie z każdej strony.

śitowiec4

Posty: 5

 
Ostatnio miałem leczonego zęba w Clapham, klinika ma swój serwis -dentist-battersea.uk. Jestem zadowolony. To były dwie wizyty, I jest po problemie. Nie pamiętam jakiś momentów żeby mnie cokolwiek mocniej zabolało...a jak sobie przypomnę swoje ostatnie wizyty u dentsty w Polsce to była droga przez męke na tym fotelu.

ATos54

Posty: 11

 
Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało z opieką zdrowotną w Anglii jak już zrobią ten Brexit, dużo jest różnych często rozbieżnych opinii w tym temacie. Jedni bardziej straszą a inni znowu dla odmiany uspokajają że nic się złego nie stanie.

TomekK

Posty: 4

 
Ciekaw jestem jakie są stawki w Anglii jeśli chodzi o wyrywanie zęba czy plombę. Druga sprawa to jakościowo takie angielskie plomby różnią się od tych zakładanych w Polsce. Ktoś może ma jakąś wiedzę na ten temat?

Sarenka

Posty: 11

 
Mam ciągle w pamięci moją ostatnią wizytę u dentysty – to jeszcze w Polsce było...dramat. Dawno takiego stresu nie przeżyłem. Kobieta się męczyła nade mną z godzinę, pot się lał, krew się lała aż w końcu zamiast zęba wyrywać to zaczęła go piłować...

Silverr

Posty: 9

 
Jeszcze znaleźć dentystę dla osoby dorosłej to nie jest taka trudna sprawa, ale znaleźć gabinet gdzie mają fajne podejście do młodszego pacjenta to już jest czasami mission impossible.

Lupusx

Posty: 3

 
Wiem że moja znajoma jeździ gdzieś na południe Londynu żeby sobie implanty zębowe wstawić. Jeden ma już zrobiony, teraz zbiera pieniądze na drugi Wygląda to naprawdę fajnie, ząb jak prawdziwy nie widać różnicy.

Marko

Posty: 15

 
U nas w PL to ponoć duzym problemem jest że ludzie rezerwują sobie wizyty a potem nie przychodzą. Nawet nie dzwonią poinformować że rezygnują z wizyty przez co lekarz czeka, kolejka stoi a człowieka nie ma a potem są z tego problemy długie czekanie na wizyty.

dropss

Posty: 7