Poszukuję siatki na ptaki

Poszukuję siatki na ptaki

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

wom_ww

Posty: 1

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że zarówno polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na fachowe rozwiązanie :)

OliToli56

Posty: 6

 
Z tego samego tworzywa można zakupić siatki dla kotów, ponieważ te są gwarancją naprawdę idealnej jakości zabezpieczeń. Taką ochronę dla kota wykonałam w oknach i na tarasie. Teraz mam pewność, że mój kotek jest w pełni bezpieczny :) Zakup najlepiej wykonać u producenta.

borek149

Posty: 7

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są gdyż różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, albowiem przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

Sis45

Posty: 8

 
Jeśli tylko planujecie zrobić fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa naprawdę mnóstwo lat i nic złego się z nią nie stanie.

atek562

Posty: 8

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane zazwyczaj właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, iż na sporo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Dyduchrr

Posty: 8

 
Z powodzeniem możesz sięgnąć z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, albowiem są mega skuteczne. Co wiecej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, albowiem się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Gucio

Posty: 7

 
Polecam te siatki ochronne dla rolnictwa https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa. To doświadczony producent, który ma mega sprawdzony asortyment. Polecam, ponieważ sam korzystam z jego oferty.

Laleczka

Posty: 16

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeżeli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, albowiem to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Właściwie można powiedzieć, że są nie do zdarcia :)

Lalka

Posty: 5

 
Siatki rybackie są fachowym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się znakomicie, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z jakich dotychczas korzystaliśmy.

345_14

Posty: 12