Polecicie mi dobrą hurtownię ogrodniczą ?

Polecicie mi dobrą hurtownię ogrodniczą ?

Będę potrzebował jakiś namiot handlowy, właściwie nie na długo, niemniej jednak potem przydałby mi się w ogrodzie. Jak polecacie jakiś sklep, hurtownię, to dajcie znać. Sprawa jest dość pilna, więc liczę na was ;)

mniszek

Posty: 5

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Mnóstwo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, natomiast na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, iż namioty tylko takie spore.

david011

Posty: 6

 
To niezmiernie dobra propozycja http://domogrod24.com/pl/c/Tkaniny/107. Też korzystam z agrowłókniny u siebie na działce i tylko dzięki niej nie mam problemów z uprawami. Polecam sobie zajrzeć :) Poza tym porządne hurtowe ceny :)

Facio

Posty: 10

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, ale tu widzę, że mają je w bardzo dobrej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zadowolony, bo chronią młode roślinki wspaniale. Ogólnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, że w takiej dobrej cenie.

piekniśś

Posty: 7

 
Dobra propozycja. Właśnie takie tunele foliowe mi się przydadzą. A widzę, iż mają różne rodzaje. Troszkę już jestem w plecy z pracami w ogrodzie, natomiast jak jak to mówię, nigdy nie jest za późno :) Zdąży się.

atek562

Posty: 7

 
Taki siewnik ręczny muszę sobie sprawić. Ktoś już siał za pomocą takiego sprzętu? Nie jest drogi w porównaniu z komfortem i czasem też oczywiście. Naprawdę pomysłowa rzecz.

Kobitka22

Posty: 17

 
O agrowłókninie czarnej też wiele czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

Jarciow3

Posty: 12

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, bardzo ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Gucio

Posty: 5

 
Polecam agrowłókninę. Moje uprawy zawsze okrywam na początku wiosny, dzięki temu nic im nie szkodzi, żadne przymrozki, deszcze, wiatry itd. Nadaje się też do ściółkowania.

djramu

Posty: 9