nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

Potrzebuję pomocy w odszukaniu rzetelnych jazd doszkalających w Skawinie lub okolicy. Oczywiście chodzi mi o skuteczne jazdy, dzięki jakim będę miał pewność, iż zdam egzamin. Z góry dziękuję za pomoc.

Babeczka

Posty: 1

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

Grażyna12

Posty: 14

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najistotniejsze były opinie i negocjacja. Dzięki temu dzisiaj jestem samodzielnym kierowcą.

Wraczki333

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Akimer56

Posty: 9

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bo przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

mateo29

Posty: 22

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

eryczek

Posty: 5

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

humer56

Posty: 3