nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

Potrzebuję pomocy w odszukaniu rzetelnych jazd doszkalających w Skawinie lub okolicy. Oczywiście chodzi mi o skuteczne jazdy, dzięki jakim będę miał pewność, iż zdam egzamin. Z góry dziękuję za pomoc.

Babeczka

Posty: 2

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

Grażyna12

Posty: 18

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najistotniejsze były opinie i negocjacja. Dzięki temu dzisiaj jestem samodzielnym kierowcą.

Wraczki333

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Akimer56

Posty: 11

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bo przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

mateo29

Posty: 23

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

eryczek

Posty: 7

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

humer56

Posty: 4

 
Cieszę się, iż zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera bardzo dobra, a teoria i praktyka bezproblemowo przepracowana :)

Jacuś

Posty: 10

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale ogólnie na przyszłość też.

pawel253

Posty: 3

 
To jednak sporo za taką ekspresową szkołę prawa jazdy w Wieliczce :) Doliczając do tego trudności w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, wyjdzie pokaźna suma. I jeszcze te orzeczenia itd. Jak byłbym pewien, że zdam egzamin za pierwszym razem, to naprawdę mógłbym się skusić.

olbrzym88

Posty: 8