kurs programowania dla dzieci, w Barcelonie znajdę?

kurs programowania dla dzieci, w Barcelonie znajdę?

Witam. Nie chcę żałować wydanych pieniędzy, wobec tego mam pytanie do rodziców, którzy posłali dziecko na programowanie dla młodzieży i są zadowoleni. To musi być pewna inwestycja w przyszłość dziecka :)

Akimer56

Posty: 2

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

namok

Posty: 7

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, iż tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym znakomicie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to mnóstwo korzyści.

gruszk34

Posty: 6

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak prędko, a moja córka będzie tak niezwykle zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niezwykle się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo niezwykle praktyczne umiejętności konieczne także na rynku pracy.

Czajkow34

Posty: 14

 
Nie da się ukryć, bo programowanie dla dzieci to lekcje bardzo szybko satysfakcjonujące. Jest zadanie do wykonania, trzeba znaleźć rozwiązanie i łamać głowę, a później są efekty i dużo frajdy.

brzucholl

Posty: 11

 
Zapisałam Maję na kurs programowania dla dzieci i nie żałuję decyzji. To link do kursów w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Szkoła działa również w Polsce. Ma renomę, a lekcje są szczególnie skuteczne :)

TomekK

Posty: 3

 
Tylko jakie kursy wybrać. Podobno najlepsza jest szkoła programowania dla dzieci, w której zajęcia są prowadzone dla różnych grup wiekowych po to, aby każdy podopieczny sobie poradził. Czytałem, że w Barcelonie powstał super oddział. Musze to sprawdzić, bo jak coś, to na pewno będę chciał zapisać córkę.

aligator3

Posty: 12