naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

figo

Posty: 1

 
Na kosmetykach staram się nie oszczędzać, już wolę sobie tańszą kurtkę czy buty kupić niż tańszy krem na dzień czy na noc. Skóra mi jest za to wdzięczna, mam porównanie z czasami jak używałam gorszej klasy preparatów.

sebastian99

Posty: 8

 
Ile tak miesięcznie wydajecie dziewczyny na kosmetyki? Ja ostatnio zaczęłam sobie liczyć tak pi razy drzwi to kilkaset złotych jak nic...chyba dużo trochę, co?

kapishon

Posty: 12

 
Każda skóra jest trochę inna mimo wszystko, także kosmetyki to bardzo indywidualny temat. Kiedyś pamiętam jak bardzo mi koleżanka zachwalała olejek różany – na nią rzeczywiście działał, na mnie już nie.

Acclaim

Posty: 10

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

Bienkus

Posty: 8

 
Zadowolona jestem z kosmetyków które mi sklep E – Naturalne do tej pory dosyłał. Głównie biorę tutaj kremy regenerujące/odmładzające, bo już jestem w takim wieku że bez anti aging ani rusz ;P 40 stuknęła i niestety skóra już młodsza nie będzie, zmarszczki zwłaszcza na czole i przy oczach mnie męczą.

AGDDDy1

Posty: 7

 
Staram się kosmetyków internetowo nie zamawiać, jedynym wyjątkiem są perfumy bo jednak tutaj na zakupach online to już można czasami fajnie zaoszczędzić, zwłaszcza jak na prezenty kupuję więcej zapachów to też dużo taniej mi wychodzi niż w sklepie normalnie.

Kerty67

Posty: 14