Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Lupusx

Posty: 7

 
Francuskie glinki mi pomogły, jak miałam duże przebarwienia. Można samodzielnie sobie zafundować taki zabieg. Glinka nie jest droga, a dość wydajna.

beata77

Posty: 7

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

oligard

Posty: 9

 
Jeszcze zainteresuj się suplementacją dietetyczną i zmianą jadłospisu, bo to bardzo działa na skórę.

Mocarzz

Posty: 18

 
Cały zestaw do robienia własnych kosmetyków weźmiesz w e-naturalne.pl. Przepisy masz za darmo w sieci. Polecam zajrzeć na zagraniczne blogi specjalistek od pielęgnacji cery, bo można naprawdę fajne kosmetyki zrobić, głównie na bazie witaminy A i C. U mnie to się od lat sprawdza i dużo oszczędzam na uzupełnianiu kosmetyczki :)

Anno Domini

Posty: 9

 
Czasami też warto sobie robić w ogóle dłuższe przerwy od kosmetyków. Wtedy sprawdzasz, czy skóra się sama we właściwy sposób regeneruje.

syrena88

Posty: 11

 
Niektóre uzdrowiska posiadają własne marki kosmetyków. Też warto się zainteresować.

Kitas

Posty: 10

 
Mnie nauczył dermatolog, że trzeba zawsze działać na konkretne schorzenia od zewnątrz i od wewnątrz. Jak bierzesz kosmetyki naturalne to przydałoby się również zrobić kurację oczyszczającą, ewentualnie przyjmować witaminy, czy suplementy na regenerację skóry.

miko_poz

Posty: 12

 
Najlepiej to sobie weź kilka rodzajów kosmetyków naturalnych i nie przyzwyczajaj skóry tylko do jednego rozwiązania. Jednak ciało się przyzwyczaja do pewnego schematu pielęgnacji i już nie masz takich dużych wyników. Zmiana kosmetyków od czasu do czasu jest bardzo przydatna.

dominikk6

Posty: 5