Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Phylu

Posty: 4

 
Czasami warto trochę poeksperymentować z perfumami, bo ja wiem jak to jest czasem człowiek się przyzwczai do jednej marki i nie chce zmienić a potem się okazuje że zmiana mogłaby wyjść tylko na plus.

Madzia

Posty: 5

 
Na pewno jeśli chodzi o perfumy – nie na prezent, a wyłącznie dla siebie to testery są super sprawą. Dużo tańsze a pod względem składu nie różnią się niczym od oryginałów.

Ptaszyna

Posty: 5

 
Jest kilka perfum które w życiu miałam i chyba najbardziej to jednak podchodzi mi CK. Mają swój klimat, swój specyficzny zapach, dobrze się trzymają, jakoś nie mam potrzeby na testowanie innych.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Drogeria na http://testerownia24h.pl jest bardzo dobrze zaopatrzona. Mają tak samo dużo damskich i męskich zapachów. Szybka realizacja, dobry kontakt via mail, poza tym wiedzą jak zapakować perfumy żeby dotarły bez szwanku. To są co prawda testery także w kwestii opakowania trzeba mieć trochę dystansu, bo nie jest takie samo jak oryginalne ale już zapach identyczny.

edziu

Posty: 4

 
Jest sporo sklepów online z perfumami i faktycznie można nieraz na takich zakupach online zaoszczędzić. Tylko trzeba patrzeć na cenę dostawy żeby to faktycznie tanio wyszło. Zazwyczaj najbardziej się kalkuluje kupić za jednym zamachem kilka rzeczy – ja to zawsze staram się jeszcze namówić siostrę i koleżankę żebyśmy zamówiły razem to za dostawę się te koszty ładnie rozchodzą.

irek157

Posty: 22

 
Nie będę ukrywała że dużo zużywam perfum, zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile używa swoich perfum mój mąż. Ja jestem w połowie flakonika a u niego ciągle wygląda jakby miał jeszcze full.

hoho56

Posty: 14

 
Najlepsze są perfumy naturalne czyli bazujące w składzie na ziołach kwiatach owocach itd. ich jest większość z tego co wiem i ja się w takich roślinnych rześkich odsłonach najlepiej czuję. Im cięższy aromat tym dla mnie gorzej.

czesterr

Posty: 5

 
Jakieś nowe perfumy to z chęcią bym sobie zamówiła ale jak tak chodzę po drogeriach i porównuj sobie rózne zapachy to już w pewnym momencie po psiknięciu sobie kilku to nagle wszystkie zaczynają mi pachnąć dokładnie tak samo. Też tak macie?

Fanatyk

Posty: 15

 
Ładne teraz robią te szkielka dla perfum, czasami to bym z chęcią zamówiła perfumę dla samego flakoniku a nie dlatego żeby mi się zapach miał jakoś super podobać. Kilka takich zakupów w życiu zrobiłam na co się mój mąż strasznie wkurzał.

bruklin187

Posty: 5