naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Klara323

Posty: 4

 
Sam kosmetyk odpowiednio dobrany rzeczywiście jest w stanie dużo pomóc i zdziałać, ale musi być faktycznie regularnie stosowany. Ile to ja mam znajomych które kupiły sobie kosztowne zestawy kremów, a potem odłożyły do szafek...i prawie nie ich nie nakładają, chyba że od święta.

22elzo

Posty: 21

 
Akurat peelingi robię sobie w domu sama, można w dość prosty sposób taki kosmetyk wyprodukować. Ale już kremy odmładzające to zdecydowanie lepiej kupić i nawet wydać więcej pieniędzy, bo tutaj cena idzie w parze z jakością zazwyczaj.

Lupusx

Posty: 8

 
Do zmywania makijażu muszę sobie dobry płyn znaleźć, bo powiem szczerze że te co dotychczas miałam to nie dość że mało wydajne to też sporo podkładu i tak na skórze mi na noc zostawało.

Lupusx

Posty: 6

 
Największy problem to mam ze znalezieniem dobrego szamponu dla siebie. Już chyba testowałam wszystkie marki i problem z łupieżem i generalnie swędzącą skórą głowy wraca. Ktoś ma jakieś pomysły co by tu użyć?

donbagino

Posty: 5

 
Jest teraz moda na naturalne kosmetyki i w sumie to jest akurat dobra moda. Wystarczy raz sobie przeczytać etykietę ze składem dowolnego kosmetyku w drogerii żeby się przekonać do tego, że nie są one zbyt zdrowe.

CAUCHETWERE

Posty: 19

 
Do maseczek to jakoś się nie mogę od lat przyzwyczaić. To trochę zbyt czasochłonne jest dla mnie żeby z taką maską wysiadywać na twarzy. No chyba że by się udało jakąś dobrą ekspresową znaleźć, ale takich jest mało.

Miki

Posty: 6

 
Z kosmetyków to ostatnio mam fazę na mydełka. Akurat niedawno praktycznie pod blokiem otworzył mi się sklep z mydłami naturalnymi różnego typu, także co jakiś czas sobie dokupuję – marchewkowe rządzi!

numiś45

Posty: 6

 
Jak się ma wrażliwą skórę to trzeba się z kosmetykami nakombinować i zdecydowanie poszukać czegoś dedykowanego. Ja na swoje problemy z trądzikiem to kupuję kosmetyki tylko i wyłącznie naturalne. Duży wybór mają choćby na stronie www.e-naturalne.pl. Szybko robią wysyłkę, cenowo też jest nie najgorzej. Świetne specyfiki do codziennego oczyszczania skóry można zwłaszcza tutaj upolować.

mazi1991

Posty: 27

 
Sporo kosmetyków można sobie samemu w domu wyprodukować. Mi się super sprawdza naturalny peeling z kawy i cynamonu. Nie dość, że super pachnie to jeszcze drobinki kawy tak ścierają naskórek, że aż miło.

maryna45

Posty: 9