Komplet termostatyczny osiowy, gdzie kupić ?

Komplet termostatyczny osiowy, gdzie kupić ?

Szukam kompletu termostatycznego osiowego najlepiej z chromu. Chodzi o instalację z rury pex. Co sądzicie o INVENA? Orientowałem się w cenach nawet korzystnie. Jak znacie jakieś tanie sklepy internetowe, to piszcie.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Jak coś, to wybiorę rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. Mam plany co do podłogówki już od tamtego roku i nie mogę się zebrać. Tak to jest – szewc bez butów chodzi. Ale poważnie to dobra opcja również pod kątem ceny.

Motospec

Posty: 6

 
Dla nowego systemu kominowego to jak najbardziej polecam rurę prostą kominową L-1000 INV O 60 Mkżary. Też mam tego producenta od lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Żadnych problemów. Polecam, będzie na lata.

urszulla

Posty: 5

 
Jak planujesz kompleksowe prace to szczerze tylko rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm można kupić w zwoju 100m. Przyda się do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki. Sam korzystałem i naprawdę dobra jakość.

Klarka

Posty: 21

 
Ten grzejnik ozdobny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

pawel253

Posty: 3

 
Z doświadczenia jako wykonawca systemów polecam rurę wielowarstwową TeceFLEX16 mm na przykład w zwoju 100m. Do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki wybór idealny. Na lata. Ceny nie przerażają :D

Czarek

Posty: 7

 
Miał być dwufunkcyjny typ, ale w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Biforr23

Posty: 13

 
Potrzebna mi była rura prosta kominowa L-1000 INV O 60. Wybrałem Mkżary i naprawdę jestem pod wrażeniem jakości. Cały system kominowy został wykonany właśnie dzięki produktom tej marki. Polecam za standard.

englandrm

Posty: 19

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, natomiast w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, iż lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

Hunka

Posty: 16

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment naprawdę godny polecenia. Doświadczony sprzedawca.

Becik45

Posty: 5