Sadzonki borówki amerykańskiej, gdzie kupię ?

Sadzonki borówki amerykańskiej, gdzie kupię ?

Mam zamiar w tym roku posadzić sadzonki krzewów owocowych, myślałam o jakichś interesujących odmianach. Polecacie coś konkretnego, jakiegoś producenta? Z góry niesłychanie wam dziękuję.

merylk67

Posty: 5

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, wobec tego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

syrena88

Posty: 10

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się wiele, ale nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

Alexiii

Posty: 18

 
Generalnie też ich polecam, znam to miejsce, albowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niezwykle dobrze :-) dlatego należałoby mieć ich ofertę na uwadze.

transerwis

Posty: 9

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są różne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych ofert, wolę sadzonki od producentów.

mazi1991

Posty: 27

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

francuzz

Posty: 11

 
Tutaj mają rzeczywiście porządne sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, natomiast w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

Yuri20

Posty: 13

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, bo kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się bardzo dobrze :-) dlatego warto mieć ich ofertę na uwadze.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

aligator3

Posty: 12

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, natomiast nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu idealne warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

urszulla

Posty: 8