Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma ?

Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma ?

Pilnie muszę znaleźć dobrego producenta kory. Będę potrzebował jej w gigantycznych ilościach, więc zależy mi na rzeczywiście zdecydowanie najwyższej jakości. Muszę mieć pewność, co kupuję. Czekam na waszą pomoc :)

Wariat

Posty: 10

 
Jak szukacie dobrego producenta kory w Bydgoszczy, to polecam http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na jakości, poza tym dowożą korę do domu. Jeśli chodzi o obsługę klientów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

ryzyko33

Posty: 12

 
Też biorę korę bezproblemowo od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, wobec tego nie szukam nigdzie indziej. Generalnie można powiedzieć, iż producenci niezwyklej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

robbin1

Posty: 18

 
Jeżeli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i naturalnie niezmiernie dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna liczba takich propozycji więc, jak się ktoś nie zna, to faktycznie trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

namok

Posty: 22

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

Gregor55

Posty: 15

 
Jeśli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie inaczej.

sgm56

Posty: 14