Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czego mogę spodziewać się po spływie kajakowym na Tanwie? Słyszałem, że rzeka ta obfituje w niezmiernie ładne widoki i stąd moje pytanie czy rzeczywiście tak jest i czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?

Rico

Posty: 10

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

Mariusz

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, sporo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niezwykle je polecam.

Iwona3

Posty: 9

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście ładne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

eXtreme23

Posty: 21

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

namok

Posty: 17

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Laleczka

Posty: 8

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada piękne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Elektros

Posty: 11

 
Bez wątpienia pożądane byłoby posiadać umiejętność pływania na kajakach natomiast jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz albowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

pmrm1

Posty: 17

 
Niesłychanie gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie albowiem dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

Grzaleczkaa

Posty: 17

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

marcin225

Posty: 12