Jak można zrobić bezpieczny dom ?

Jak można zrobić bezpieczny dom ?

Chciałbym zbudować podziemny schron. Chodzi mi o bezpieczeństwo rodziny no i bez wątpienia własne. Zależy mi odnaleźć kogoś rzetelnego, kto mógłby pomóc w tej sprawie. Nie wiem nic w temacie.

Ryszardzik3

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, to najlepiej skontaktować się z nimi. Cena zależy od sporo rzeczy, więc dokładną wycenę zrobią ci, jak przedstawisz swoje oczekiwania, przyjadą i zobaczą, jak wygląda wszystko na miejscu. Jak dotychczas nie odnalazłem innej firmy niż domron, więc widać faktycznie, że działają zawodowo.

Mr Frog

Posty: 5

 
Pójdę krok dalej i powiem, że zamiast schronu w piwnicy, żeby przetrwać należałoby mieć wszystko co niezbędne po takim zagrożeniu :) Nie zdajemy sobie nawet sprawy, że po kataklizmie nie ma nic, do czego jesteśmy przyzwyczajeni teraz, czyli przede wszystkim do prądu, energii, netu itp. Woda kolejna sprawa życia i śmierci.

bogowie4

Posty: 10

 
Polecam zajrzeć na tę stronę http://domron.pl. Jesteśmy z nimi dogadani co do realizacji domowego schronu. Profesjonalna firma, więc naprawdę polecam. Poza tym szczerze mówiąc, samemu taki schron trudno zrobić.

frezzzer

Posty: 14

 
Dużo piszemy, mówimy, a tak faktycznie niewielu z nas na poważnie myśli o realizacji schronu dla rodziny. W pracy szczerze powiem, nikt nie wziął na poważnie moich planów. Wydaje mi się, iż wynika to z nieświadomości :( Polak mądry po szkodzie???

marcinmg

Posty: 8

 
Uzmysłowiłam sobie, w jakich okrutnych czasach żyjemy, iż musimy zastanawiać się nad bunkrem dla rodziny :( Osobiście nie mam ani funduszy, żeby coś takiego wykonać, ani też żeby zatrudnić kogoś w tym celu. Straszne czasy. W każdej chwili może się coś wydarzyć.

reserved4u

Posty: 13

 
Nie uważam, żeby potrzebne było mi wydawanie pieniędzy na takie rzeczy. Daleki jestem od budowania schronu w piwnicy. Demonizujemy sprawę i tyle. Chyba mało kto posuwa się do takich realizacji. Może się mylę, tak myślę. Osobiście nie jestem zainteresowany.

MaszWielkosc

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że trzeba mieć jakąś wiedzę, żeby przygotować bezpieczny dom na wypadek kataklizmów. Wiem, że firmy, które zajmują się takimi rzeczami zawodowo konsultują się ze specjalistami. Żeby przetrwać jakiś kataklizm w piwnicy, musi być ona dokładnie przygotowana. To nie jest chwila roboty.

Klimer56

Posty: 4

 
Prawdę mówiąc wiele rzeczy lekceważymy. Ja uważam, że podziemny schron w domu to nie jest zły pomysł. Trzeba jednak mieć z czego sfinansować taką inwestycję :)

alus

Posty: 2

 
Tak też myślałem, że temat schronu w piwnicy nas podzieli :D Jedni będą uważać to za wymysł, inni poważnie wezmą sobie go do serca, a jeszcze inni zabiorą się do pracy. Ja na pewno będę myślał, jak to zrobić.

Gumis

Posty: 12