oryginalna technologia oczyszczania sodą oczyszczoną

oryginalna technologia oczyszczania sodą oczyszczoną

Jak wam kosztowo wychodzi sodowanie w porównaniu do piaskowania? Warto się bawić, jakie różnice?

21gregorek

Posty: 7

 
Z piaskowania, które realizowałem od ponad pięciu lat przerzuciłem się w tamtym roku na sodowanie i chociaż cenowo dość podobnie, to większa wydajność, więcej zleceń można przyjąć, jakaś bardziej mobilna technologia, więc pozytywnie oceniam.

Boss

Posty: 6

 
Pracowałem w branży renowacji powierzchni, ale wymagania kosmiczne, więc postanowiłem samodzielnie zacząć działać. Szukałem rozwiązania, gdzie do obsługi oczyszczarki wymaga się tylko jednej osoby i wszystko można samodzielnie ogarnąć bez straty jakości. Jedyne, co spełnia takie oczekiwania na rynek krajowy to właśnie sodowanie. Szkoliłem się zawodowo u nich https://www.sodablastsystems.pl/ i jest porządne podejście. Byłem gotowy do realizacji zleceń komercyjnych. A to liczy się chyba najbardziej.

klosert

Posty: 16

 
Sodowanie jest dziedziną, która się rozwija i to wyraźnie. Im szybciej wejdziesz w biznes, tym więcej wyciągniesz i zapewnisz sobie jakąś pozycję na rynku. Całe know how biznesowe w sodowaniu przekazują https://www.sodablastsystems.pl/. Wiesz, różne opinie się zdarzają. Niektórzy ludzie narzekają, że no zrobili szkolenie, ale nie radzą sobie w biznesie. Powiem tylko, że to nie wina maszyny, czyściwa, ale po prostu ludzi. Dla mnie sam fakt przekazania know how to jest kluczowy. Oczyszczarka od nich jest niezawodna, szybka, bezpieczna, no i wszechstronna, bo bez problemu wprowadzisz też tradycyjne czyściwa.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Na jakość sodowania wpływa maszyna, czyściwo, parametry puszczonego powietrza, więc tak sobie, bez szkolenia nie wejdziesz na rynek. Wiem, bo wielu próbowało niezawodnie, ale się nie udało ;)

Vickson

Posty: 22

 
Dla mnie sprawa najważniejsza w przemyśle, że przy sodowaniu nie masz zagrożenia dla ruchomych części, a jednak przy piaskowaniu to słabo wyglądało.

KKkurol

Posty: 14

 
SodaBlast Systems jedyne racjonalne rozwiązanie. Większość profesjonalistów z tego korzysta. Amerykańska technologia, certyfikowana, znana z niezawodności. Mnie szef wysłał na szkolenie do https://www.sodablastsystems.pl/, żebym prowadził u nas dział sodowania właśnie. Ogromne zainteresowanie, szczególnie w kategorii mobilnej. Na dojazd. Podpinasz, jedziesz do klienta, jedna osoba obsługuje i zlecenie zrealizowane. Nie muszę mówić, jak taka formuła odbija się na kosztach pracy.

Damiano

Posty: 7

 
Sporo hobbystów zleca renowację skomplikowanych mechanizmów, a piaskowaniem niestety nic nie zrobisz. Takiego dobrze płatnego zlecenia po prostu nie przyjmiesz. A sodowanie już taki potencjał posiada. Rozszerzyłem u siebie, bo jestem z zawodu malarzem, ale postanowiłem się pobawić. Zainwestowałem w https://www.sodablastsystems.pl/, jak wróciłem z robót u naszych zachodnich sąsiadów. Może nie jest lekko, ale jak już pierwsze zlecenie zrobisz to widać duże zalety sodowania i tej technologii. Dla mnie w Polsce zarobek rzędu 3000 złotych netto dziennie był niewyobrażalny, natomiast teraz takie zlecenia wpadają regularnie. Realizuję na cały kraj. Jakieś poświęcenie jest, ale oczyszczarka mobilna i w sumie najważniejszych rzeczy mnie nauczyli.

Iwona3

Posty: 6