Defibrylator ratowniczy, sklep internetowy

Defibrylator ratowniczy, sklep internetowy

Cześć, zamierzam prowadzić bardzo realistyczne kursy pierwszej pomocy dla odbiorców premium. Macie jakieś rady w zakresie kompletowania sprzętu lub inne wskazówki? Wszystko się przyda.

namok

Posty: 2

 
Zestaw do pierwszej pomocy mam w domu (dwie córki poważnie chorują). W kompletowaniu konkretnych rzeczy pomagała mi marka sendpol24.pl i jestem zadowolony z opieki. W sumie wpadłem na pomysł stworzenia własnego, domowego punktu pomocy w poprzednim roku. Teraz udało mi się zakoczyć przygotowania i selekcję sprzętu. Bazowałem na tym zestawie https://sendpol24.pl/AED/Defibrylatory-AED-ratownicze-akcesoria/Zestaw-AED-Set-, a później stopniowo uzupełniałem o nowe pozycje.

Hymnny4

Posty: 6

 
Ocena wiarygodności dostawcy sprzętu medycznego jest moim zdaniem bardzo ważna. Do tego warto zadać kilka specjalistycznych pytań, żeby się przekonać, czy nie masz do czynienia z „przypadkowymi ludźmi”.

stopiw7

Posty: 11

 
Skupiłbym się też na wyborze jednorazowych akcesoriów, bo jednak bezpieczeństwo ratownika po pierwsze. Na jednorazówkach nigdy nie oszczędzaj, bo też widziałem takich „mistrzów fachu” :)

adam86

Posty: 4

 
Najlepiej zamawiać sprzęt medyczny, ratowniczy w jednym miejscu, żeby ci ktoś doradził, a za więcej pozycji jeszcze wynegocjujesz rabat. Takie rozbijanie to nie wychodzi nigdy dobrze.

milenka

Posty: 5

 
Odpowiadam za badanie alkomatem pracowników na hali produkcyjnej w dość dużym zakładzie. Używamy od niedawna alkomatów dostarczonych przez sendpol24.pl i jest znacznie lepiej pod względem trwałości. Wcześniej musiałem wymieniać mniej więcej po 3 miesiącach regularnych pomiarów. Teraz nie ma z tym problemu.

gdzies23

Posty: 13

 
Sprawdź jeszcze na wszelki wypadek, jakim kurierem dostarczają ci sprzęt medyczny, bo teraz z wieloma markami jest jednak problem. Trzeba zachować bezpieczeństwo. Chociaż ogólnie sprzęt medyczny jest dość wytrzymały, więc nawet przy byle jakim transporcie powinien dotrzeć cało.

opiter78

Posty: 9

 
Z perspektywy ratownika medycznego z ponad 15 – letnim doświadczeniem powiem Ci, że mam właśnie coraz więcej dodatkowych zleceń z zakresu dopasowania właściwego sprzętu medycznego na potrzeby różnych biznesów. Ludzie sobie po prostu nie radzą z przepisami i kompletowaniem konkretnych akcesoriów. Z tych lepszych baz sprzętu ratowniczego, medycznego to na pewno sendpol24.pl. Ściągną Ci właściwie, co chcesz. Konsultantów mają profesjonalnych, więc nawet laikowi powinni pomóc.

mimuś00

Posty: 8

 
Dużo zamawiających szkolenia zwraca uwagę właśnie na sprzęt i na doświadczenie. To myślę dwa najważniejsze czynniki w branży.

proszek

Posty: 5

 
Myślę, że najniższe ceny za defibrylatory treningowe to mniej więcej 600 – 700 złotych. Bierz modele współpracujące z zasilaczem, a nie bateriami. Większa użyteczność długoterminowa według moich doświadczeń.

majer111

Posty: 19