Kurs stacjonarny SIMATIC S7-1500, gdzie warto ?

Kurs stacjonarny SIMATIC S7-1500, gdzie warto ?

Polecacie może jakiś dobry kurs dotyczący Safety – Step7? Nie tak dawno odbyłem szkolenie z podstaw programowania sterowników i myślę, że ten dodatkowy kurs poszerzyłby moje umiejętności. Czekam i z góry dziękuję.

jozefinna

Posty: 1

 
Nie obejdzie się również bez safety step7. To trzeba mieć w małym palcu. Właśnie jestem na etapie dobierania kursu dla syna, więc jak tylko zorientuję się, jakie szkolenie w Gdańsku jest okej i godne polecenia, zaraz się odezwę. Efekty nauki zależą od programu takiego kursu. Praktyka najważniejsza.

Lupusx

Posty: 5

 
A mają jakieś filie w innych miastach? Jestem z Poznania. Mam zamiar dokształcać się w dziedzinie PLC, ale jeśli miałbym już skorzystać z jakiego kursu, to muszę mieć pewność, że gwarantują dużo praktyki. Poczytać o komunikacji step7 mogę sobie w książkach czy na blogach. Interesuje mnie praktyka na sprzęcie.

Robuś

Posty: 4

 
Polecam zajrzeć na tę stronę http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1200/. Jak ukończysz kurs w Warszawie, w małym palcu będziesz mieć programowanie SIMATIC S7-300 – podstawowy.

Oct714

Posty: 9

 
Ale które dokładnie? Też mam cel wrócić do tematu automatyki przemysłowej, lecz postęp technologiczny istotnie mnie wyprzedził :) Teraz przydałby się kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 step7.

wolnomuur

Posty: 12

 
Naukę automatyki najlepiej zacząć od szkolenia z programowania SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Moja przygoda zaczęła się od książki :), natomiast naturalnie najlepiej ukończyć kurs w Poznaniu.

sesef

Posty: 16

 
Już zdałem sobie sprawę, iż bez poprawnego sprzętu trudno mi będzie nauczyć się programowania PLC. Wiedza to nie wszystko. Myślałem nad jakimś szkoleniem w Katowicach. Widziałem dobrą ofertę z komunikacji – Step7. W sumie ta najniezwyklej mnie zainteresowała.

Yuri20

Posty: 3

 
No właśnie ja też chyba pójdę w stronę paneli operatorskich. Interesuje mnie również jakieś szkolenie z Safety – Step7, albowiem tutaj też mnóstwo się pozmieniało odkąd ukończyłem szkołę :) Myślę nad powrotem do zawodu automatyka. Konieczny będzie jednakże jakiś dobry kurs w Gdańsku.

Malinka Moja

Posty: 10