Fototapety

Fototapety

Jakbyście mieli wstawiać w łazience fototapetę to bardziej poszlibyście w taką stronę jak tutaj na obrazku - https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-balwany-morskie
czy może w coś takiego jak to https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-letni-azyl?

namok

Posty: 3

 
Będę za niedługo rozmawiał z profesjonalnym architektem wnętrz to jestem ciekaw jaką fototapetę mi zaproponuje do salonu , bo nastawiona jestem że na pewno chcę coś takiego mieć tylko po prostu potrzebuję porady odnośnie samego wzoru i tego jak grafikę sensownie połączyć z całym wystrojem, meblami....

gabryś99

Posty: 6

 
Kumpel sobie w kawalerce bardzo fajnie odremontował niedawno głównie korzystając z fototapet, nawet wstawił sobie do łazienki taki obrazek, ponoć są tapety które nie powinny niszczeć od wody i generalnie wilgoci.

Black_Riot

Posty: 3

 
Na pewno fototapeta ma ten plus że nadaje wnętrzom indywidualnego klimatu i wyglądu. Tych wzorów grafik jakie można kupić jest teraz multum, także można sobie wynaleźć taki obrazek którego nikt inny w Polsce na ścianie miał nie będzie.

Boss

Posty: 17

 
Jednemu tapetowanie pójdzie łatwiej innemu gorzej, na pewno pierwszy raz zawsze będzie trudny ale potem z czasem człowiek będzie nabierał wprawy. Duże znaczenie ma odpowiednie przygotowanie sobie gruntu przed zaczęciem pracy i generalnie skompletowanie wszystkich potrzebnych szczotek żeby potem nie biegać i nie szukac.

trzeźwy55

Posty: 6

 
Hej, hej :) fAjne te fototapety ale mi się bardziej spodobała taka fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-podniebny-korytarz, jakbym miała doradzać to coś w ten deseń. Ogólnie spoko sklep, duzy wybór, rózne motywy może sobie też coś kupię do domu bo te puste ściany zaczynają mnie męczyć.

1AdamoSk

Posty: 21

 
Mi się zawsze podobały fototapety z jakimiś obrazkami przedstawiającymi naturę, a szczególnie żywioły – ogień, woda, jakieś tornada, efekty po trzęsieniach ziemi, to zawsze na ścianie wygląda efektownie.

pioner

Posty: 5