dobrze płatna praca w Niemczech

dobrze płatna praca w Niemczech

Jak wam się pracuje w opiece osób starszych w Niemczech? Jak jest ogólnie? Czy pracowników traktuje się dobrze, szczególnie początkujących?

Black_Riot 

Posty: 3

 
Zatrudnienie realne, jeszcze raz powtarzam realne, z dnia na dzień masz w http://interjob.com.pl. Do Niemiec pojechałam po tygodniu od wstępnego zgłoszenia, bo akurat jakby na sezon wysypu ogłoszeń trafiłam. Świetna współpraca i stawiają na pomoc w rozwoju dalszych kwalifikacji. Niekoniecznie musisz być pielęgniarką, żeby się przez nich zatrudnić.

Dydusek

Posty: 15

 
Na pewno im lepiej znasz język, tym więcej zaczniesz zarabiać i to już na początku. Komunikatywny niemiecki absolutnie obowiązkowy, chociaż niektóre agencje coraz częściej proponują własne szkolenia, idealnie dopasowane do zawodu. Może warto poszukać?

Basia

Posty: 17

 
Najlepiej to wyjeżdżać do seniora po innej opiekunce i umówić się, że przekaże ci grafik i warunki współpracy. U mnie to się zawsze sprawdzało.

Hamacz23

Posty: 20

 
Poszukaj agencji, gdzie za polecenia otrzymujesz bonusy. W niektórych to prawie 500 złotych, więc zabawa godna uwagi.

jumbertus

Posty: 14

 
Język przede wszystkim. Niemieckiego się uczyłam na Skype już po uzyskaniu zakwaterowania. Ale proponuję brać do opieki seniorów, którzy jeszcze w miarę się trzymają, nawet za mniejsze pieniądze. Emocjonalnie można się wykończyć.

miś_biały

Posty: 10

 
Brałam godziny od agencji do wielu osób starszych. Rozliczano mnie godzinowo po prostu i miałam wgląd do różnych przypadków. To się przydaje, jeżeli chcesz się faktycznie w zawodzie później rozwijać.

Mr Frog

Posty: 13

 
Porównaj sobie aplikacje, bo zawsze musisz coś wypełnić przed wyjazdem. Umowa absolutnie i nie zgadzaj się na żadne przesunięcia rozliczeń, czy formalności.

Alaneq

Posty: 18