siatka ochronna na balkon, kupię online ??

siatka ochronna na balkon, kupię online ??

Witam. Znajoma poleciła mi siatkę ochronną dla kotów. Szukam opinii na temat tego rodzaju zabezpieczenia. Jeśli sami korzystacie i możecie coś powiedzieć, to niesłychanie dziękuję. Aha, czy montaż jest w miarę bezproblemowy?

Darjusa

Posty: 2

 
Jeśli nie chcecie się natknąć na podróbkę, czyli siatkę z kiepskich nieodpornych tworzyw, to nie kupujcie w marketach. Polecam sklep internetowy https://siatki24.pl. Mają duży wybór asortymentu. Jest podział na siatki ochronne dla sporo dziedzin. Wysyłka szybka, ceny przystępne.

eXtreme23

Posty: 18

 
To widać, że są trwałe te siatki. Gdzieś czytałem, że na ogrodzeniach boisk mogą przetrwać nawet kilkadziesiąt lat bez konieczności renowacji. Podobno nie niszczą się od warunków pogodowych, a to chyba najważniejsze.

dziubbek56

Posty: 6

 
No to tak. Siatki ochronne w tym również te budowlane są produkowane najczęściej z polietylenu oraz polipropylenu. Oba te tworzywa są bardzo odporne na wpływ czynników zewnętrznych oraz wytrzymałe. Można konkretnie podpytać u sprzedawcy czy producenta, ale według mnie większej różnicy nie ma.

andrew66

Posty: 9

 
Też zamontowałem siatkę dla kota, bowiem bałem się, że głupol może zrobić sobie krzywdę. Jest młody i walczy ze wszystkim, co napotka na drodze. Poprzez okno już raz próbował skoczyć, bowiem coś go wkurzyło :)

francuzz

Posty: 9

 
To na bank musi być solidne rozwiązanie, skoro jest to jednocześnie siatka zabezpieczająca asekuracyjna. Myślałem o czymś takim, kiedy będę na wiosnę remontował dach. Jak myślicie, czy taka siatka jest droga i czy przyda się jeszcze w innym miejscu? Jeśli wiecie, gdzie najlepiej coś takiego nabyć, napiszcie.

ATos54

Posty: 11

 
No i u mnie też to samo, czyli polecam siatkę na hodowle. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Miałem uprzednio dylemat, bo myślałem, iż siatka jest zbyt lekka i delikatna i iż może się zniszczyć. To jednakże nieprawda, gdyż polipropylen jest wyśmienitym materiałem, o którym warto wiedzieć, iż jest odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Klarka34

Posty: 4