Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Co myślicie o wszelkich środka na libido, potencję, erekcję i tak dalej? Jakie polecacie? Lepiej wziąć coś w kapsułka, czy lepiej w żelu? Piszcie jeśli coś wiecie więcej konkretnego na ten temat.

Posty: 4

 
a tak z ciekawości to jak często u was jest seks miesięcznie? Pytanie do małżeństw? Jesteście w stanie policzyć? Czy raz tygodniowo to dużo, mało czy średnio na jeża?

Darjusa

Posty: 15

 
Dobry seks to podstawa, to właśnie dlatego teraz tak dużo par bierze rozwód bo się nie potrafią totalnie dogadać w łożku.

Lupusx

Posty: 8

 
Na pewno dużym problemem dla mężczyzny jest to żeby przyznać się do jakiejkolwiek słabości, dlatego tak mało facetów chodzi do lekarza chociażby, a już do urologa czy seksuologa to chyba nikt :P

Black_Riot

Posty: 16

 
Faktem jest że dużo zależy od tego z kim się ten seks uprawia. Miałem taką kobietą która potrafiła mnie odprężyć i fajnie to szło żadnych problemów medycznych...a teraz mam taką zołzę z którą na domiar złego wziąłem ślub, że dajcie spokój :(

Marioleczka

Posty: 17

 
Środków żeby sobie pomóc jest dużo. Ja myślę o czymś na lepszą erekcję bo powoli ale zaczynam mieć z tym problem. Niby mam raptem 40 lat a już czuję się momentami jak seksualny emeryt i rencista :/

djramu

Posty: 3

 
Można dużo pokombinować z preparatami na erekcję, ale najważniejsze to zachować jednak jakiś umiar, w sensie żeby trzymać się jednego środka i sprawdzić sobie jak działa a nie od razu kupować po 4 różne.

Modniś

Posty: 23

 
Doradzę to samo co sam używam czyli dr Penigreat w wariancie żelowym. Trochę głupio mówić ale to żona mi coś takiego kupiła. Wiedziała jak się męczę sam ze sobą, że nie jestem w stanie zbyt długo pociągnąć w łożku i szybko jest po...i faktycznie żel działa, skończyły się frustracje że – nie daję rady. Żona jest happy, a ja tym bardziej.

mimuś00

Posty: 11

 
Ja tam lubię szybkie numerki, zwłaszcza takie w nietypowych miejscach. Wtedy zawsze mam największy fun z sexu, bo tak normalnie w sypialni na łóżku...to jest dobre dla seniorów z 30 letnim pożyciem małżeńskim :)

Specjalista

Posty: 7

 
Jednak trzeba przyznać że to kobiety lubią te całe gry wstępne i rozgrzewanie atmosfery, dla faceta to mniej ważne. NO ale wiadomo że chce się sprostać oczekiwaniom i czasem może być z tym problem jak ktoś ma za szybki orgazm..nie ma wtedy czasu na „rozgrzewanie”.

WalSystem

Posty: 17