tania apteka w knurowie

tania apteka w knurowie

Witajcie poszukuje taniej apteki w knurowie, jaką polecacie?

wiesław11

Posty: 1

 
Dużo na pewno zależy od typu leków jakich się potrzebuje. Bo takie zwykłe na przeziębienie, to raczej kokosów nie kosztują. Gorzej jeśli chodzi o bardziej specjalistyczne, to wtedy faktycznie za jedno pudełko trzeba czasem nawet ponad stówę wydać.

Nowa

Posty: 6

 
W tym naszym Knurowie dużo się zmienia na lepsze ostatnio, w tym też sporo aptek otworzyli nowych. Ale z cenami to jest różnie. Zależy od dnia, i od tego czego się dokładnie szuka. Mi się pofarciło i kupiłam trochę rzeczy na przeziębienie ostatnio po promocji, ale na co dzień ceny są wysokie.

Klimer56

Posty: 4

 
Na ulicy Szpitalnej 25a jest Apteka Zdrowit, no i moim zdaniem jest jak najbardziej godna zainteresowania. Co jak co, ale pod względem cenowym jest naprawdę świetnie. Do tego jest duża ilość leków, więc nie czeka się na sprowadzenie jakichś mniej popularnych leków.

dropss

Posty: 6

 
Dobrą opcją jest zamówienie leków internetowo z tym że z dostawą do apteki. Wtedy człowiek przychodzi na pewniaka, że konkretne tabletki będą. Bo nic mnie tak nie wkurza jak sytuacja gdy mam receptę do wykupienia, wbijam do apteki, a tam mnie odsyłają z kwitkiem, bo na stanie braki.

Abaddon616

Posty: 12

 
Jak już muszę kupić jakiś lek to najczęściej chodzi o coś przeciwbólowego. U lekarza to byłam ostatnio chyba ze 5 lat temu...i to jeszcze u dentysty ;) Także co do aptek to jestem zielona zupełnie, ale jak chodzę po Knurowie to sporo reklam aptek aż bije po oczach.

miko_poz

Posty: 5

 
Mój tato wykupuje regularnie tabletki na serce i z tego co wiem to do tanich nie należą. Ale tabletki to tylko połowa wydatków. Musiał całkiem przerobić swoją dietę, zwykłego masła nie może jeść, musiał zamienić na takie co kosztuje niecałą dychę za opakowanie. Także chorowanie to drogi interes.

kirekk

Posty: 13

 
Szukam dobrej apteki dla dziadka, bo niestety zdrowie mu się posypało ostatnio i będziemy musieli mu kupić leki na depresje, a one tanie nie są. Po śmierci babci sobie zupełnie nie radzi, nie wiem czy to się nie skończy, że wyląduje w ośrodku.

dada45

Posty: 9

 
Wiem, że gdzieś w okolicach szpitala jest dobra apteka. Z tym, że jak ona się nazywa...to mi z głowy wyleciało, chyba coś na Z, albo R..jakoś tak.

Jacuś24

Posty: 9