Escape room, gdzie warto?

Escape room, gdzie warto?

Hej, a co to takiego dokładnie te real life escape games. Miejmy nadzieję, iż nie dadzą nam tam umrzeć. Czytałem troszkę o tym. Jestem ciekawy, jak tam rzeczywiście jest. Podzielcie się wrażeniami, jak byliście tam.

wujekB

Posty: 10

 
Mam nadzieję, że przyda się link. To rewelacyjny escape the room http://www.openthedoor.net.pl. 45 minut najlepszej zabawy pod słońcem. Koniecznie wejdźcie na stronkę.

omen100

Posty: 22

 
Szkoda, że escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, że zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

enzoteq

Posty: 21

 
Polecam kochani, niezła zabawa. Mnie się strasznie podobało. Trzeba myśleć, aż głowa boli, czas goni i to jest najfajniejsze. Tydzień temu byłam i w tym odwiedzę sobie kolejny pokój zagadek. Musicie tam przyjść bo inaczej przegapicie okazję do super zabawy. Jak idzie się w grupie, wcale nie wychodzi drogo i to też fajne:)

Darth9

Posty: 22

 
W escape game bawisz się bardzo dobrze. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu w przeciwnym wypadku , niż wszędzie gdzie nam oferują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Black_Riot

Posty: 16

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bo to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

giurent

Posty: 21

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, że szkoda byłoby nie sięgnąć:)A co najlepiej wybrać na początek?

czesiek00

Posty: 13

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Basienka45

Posty: 21

 
Tam po prostu trzeba przyjść. Nie ma co zdradzać, jak jest w real life escape games. Osobiście trzeba to przeżyć. Fajnie, iż w grupie, fajnie, iż taka sceneria. Ogólnie pomysł w dechę. Jedynie co to polecać oprócz wypadu do kina. Takich emocji nie znajduje się za rogiem. Ciekawi niech rezerwują już miejsca.

Krakus

Posty: 21

 
Nie będę ukrywał, iż aby wszystko powiodło się w pokojach zagadek, w których będziecie i żeby się wydostać najważniejsza jest współpraca. Trzeba iść zgraną ekipką, która się zna i lubi. W przeciwnym razie trudno o sukces:) A tak generalnie to szczerze i gorąco polecam.

Jacuś

Posty: 14