poradniki o finansach, polecicie ?

poradniki o finansach, polecicie ?

Mam pytanie o artykuły o zdrowiu. Wiem, że jest tego w Internecie cała masa, ale chodzi mi o jakąś naprawdę rzetelną stronę z dużą ilością porad. Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie wątkiem. Pozdrawiam.

oooo_ooo

Posty: 2

 
Ja raczej też nie mam kłopotów ze odnalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych naprawdę mnóstwo fachowych poradników o finansach zupełnie za darmo. Niemniej jednak to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może wobec tego zawsze mam tyle szczęścia.

Iwona3

Posty: 6

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/kosmetyki-z-kolagenem/. Ostatni projekt, nad jakim pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo odszukałem tutaj sporo interesujących porad w dużo kategoriach. Polecam zbadać osobiście :)

Zbyszek

Posty: 13

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

seniorit5

Posty: 4

 
Nie pisz głupot. Jest wiele interesujących poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Czasami jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

wieciek

Posty: 8

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich normalnie, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic wiecej już nie piszę :D

mariuszek

Posty: 16

 
Jak znajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak odpowiedniej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, że sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

katjuz23

Posty: 18

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zadowolony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn stale coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Wacław

Posty: 6

 
To prawda, że wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, zwłaszcza gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

VHSSS

Posty: 5