Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Witam wszystkich.

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko i nie wiem czy kupić pieluszki jednorazowe czy wielorazowe. Miał ktoś podobny problem do mnie? Jeżeli tak to proszę o pomoc już „doświadczonych” matek.

Czekam na odpowiedzi.

MaszWielkosc

Posty: 19

 
Hej.

Czy ktoś ma podobny problem do mnie? Jest tak dużo firm oferujących różnego rodzaju pieluszki dla dziecka. Dosyć, iż firm jest dużo to na dodatek rodzajów pieluszek również jest niezwykle wiele. Ktoś umiałby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Czy pieluszki wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl są Waszym zdaniem ok?

Pomocy.

Renifer87

Posty: 20

 
Witam wszystkich. Ostatnio bardzo pomogliście mi w rozwiązaniu problemu i mam nadzieję, że teraz również będę mogła liczyć na Waszą pomoc. Czy pieluszki z firmy http://swiatpieluch.pl są odpowiednie dla małego dziecka? Co o tym sądzicie?

Czekam na szczere odpowiedzi i bardzo liczę na Waszą pomoc.

RadeQ

Posty: 23

 
Cześć Wam.

Kto ma problem z zakupem pieluszek dla dzieci? Ja mam z tym problem już od dwóch miesięcy i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Pieluchy które wcześniej kupowałam nie nadają się do niczego. Ostatnio przyjaciółka radziła mi zakup pieluch z firmy http://swiatpieluch.pl.

Co o tym myślicie?

Wacław

Posty: 21

 
Witam.

Dajcie namiary na bardzo dobrą firmę, jaka sprzedaje wielorazowe pieluszki dla dzieci. Dziecko moje jest drobne lecz już bardzo wymagające i wymaga pożądanych pieluszek. Pieluszki, jakie ma do tej pory powodują odparzenia. Z której firmy pieluchy są najlepsze?

Pomóżcie.

migot

Posty: 16

 
Witam wszystkich.

Ostatnio niesłychanie pomogliście mi w rozwiązaniu problemu i mam nadzieję, że teraz również będę mogła liczyć na Waszą pomoc. Czy pieluszki z firmy swiatpieluch.pl są stosowne dla małego dziecka? Co o tym sądzicie? Czekam na szczere odpowiedzi i niesłychanie liczę na Waszą pomoc.

truskaweczka123

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Od dłuższego czasu również borykałam się z problemem zakupu odpowiednich pieluszek dla moich dzieci. I zdecydowanie polecam wszystkim pieluszki wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl. Oferują Oni naprawdę warte zakupu pieluszki i gwarantuję, że Państwo nie pożałujecie.

eloop

Posty: 24

 
Cześć.

Wczoraj zdecydowałam się na zakup pieluszek, które mi doradziliście. Naprawdę szczerzę dziękuję za pomoc gdyż te wielorazowe pieluszki są naprawdę dobre, nie powodują odparzeń ani żadnych innych skutków ubocznych.

Polecam je wszystkim mamom i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

mazi1991

Posty: 27

 
Witam.

Miałam podobny problem do Was kiedy urodziło mi się moje pierwsze dziecko. Też nie wiedziałam jakie pieluszki będą dla Niego najlepsze. Teraz już wiem, że najlepsze są pieluszki wielorazowe z firmy : swiatpieluch.pl i nie zamienię ich na żadne inne.

Szczerze polecam każdej mamie.

Rimano

Posty: 16

 
Hej.
Czy ktoś ma podobny problem do mnie? Jest tak dużo firm oferujących różnego rodzaju pieluszki dla dziecka. Dosyć, że firm jest dużo to na dodatek rodzajów pieluszek również jest bardzo wiele. Ktoś umiałby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Czy pieluszki wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl są Waszym zdaniem ok?

Pomocy.

RuFiK

Posty: 14