poradniki o finansach, szukam

poradniki o finansach, szukam

Witam. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Szukam rzetelnego portalu, gdzie można znaleźć profesjonalne poradniki o zdrowiu. Wiecie na pewno, o co mi chodzi. Jak leczyć przeziębienie itp. Wszędzie piszą to samo :(

seniorit5

Posty: 4

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

gruszeczka45

Posty: 4

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

pioner

Posty: 4

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Niekiedy aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

TomekK

Posty: 6

 
A dokładnie jakie poradniki dla domu czytasz? W wielu miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym znaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, bo jestem bardzo ciekawa.

Bhapo

Posty: 4

 
Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/glinka-kosmetyczna-jak-stosowac/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, niemniej jednak widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

Vickson

Posty: 19

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

Kruk

Posty: 5