poradniki o motoryzacji, proszę o pomoc

poradniki o motoryzacji, proszę o pomoc

Z góry wielkie dzięki za pomoc w znalezieniu naprawdę rzetelnych poradników o motoryzacji. Nie lubię czytać powielanych artykułów. Wszędzie to samo. Czytacie jakiegoś fajnego bloga, którego moglibyście polecić?

piekniśś

Posty: 1

 
O niesłychanie dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, iż synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

xacti

Posty: 6

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Znalazłam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 9

 
Bardzo fajny wątek. Też mnie ciekawi, jaki portal lifestylowy polecacie. Znam tylko dwie profesjonalnie prowadzone stronki, jakie mają sporo kategorii tematycznych. Reszta jest marnej jakości.

Duzyyy45

Posty: 4

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/giulietta-veloce/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

ZaNK3R

Posty: 18

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle że to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę znaleźć. A tam właśnie pisali z sensem i to na różne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

Anno Domini

Posty: 9

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle iż to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę odszukać. A tam właśnie pisali z sensem i to na inne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

opiter78

Posty: 4

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę odszukać informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę odszukać niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

retrun

Posty: 5

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, że synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

Kobitka22

Posty: 4