siatka do kontenera ??

siatka do kontenera ??

Jaka siatka na kontener będzie najlepsza? Przewozić będziemy w najbliższej przyszłości wiele materiałów budowlanych. Być może materiały będą stały na placu budowy, więc przydałoby się je uchronić przed kradzieżą.

mniszek

Posty: 5

 
Ja też chwalę ten sposób zabezpieczenia w transporcie. Jestem zadowolony, bo nie muszę dokupywać niczego dodatkowego. Siatki do kontenerów są bardzo dobrej jakości. Trwał i odporne na większość czynników zewnętrznych.

ymuert00

Posty: 13

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, natomiast też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, bo wtedy jesteś pewny, iż będzie to właściwe zabezpieczenie.

@marcelko

Posty: 7

 
Najkorzystniejsze ceny siatek do kontenerów mają w tym sklepie https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Jest tutaj duży wybór, różne rodzaje również siatki do przenoszenia ładunków specjalnie wzmocnione. Na pewno coś wybierzesz. Poleca, bo wiem, że to sprawdzona oferta, na której się nie można zawieść.

Julian

Posty: 20

 
Mamy polipropylenowe siatki do kontenerów i jest dobrze. Oznacza, że cudownie się je użytkuje. Poddają się przy montażu, bo są elastyczne. Można wybrać siatki wzmocnione. Są też pionowe od przegrodzenia towarów.

HiT92

Posty: 15

 
A jest jeszcze polietylen. Znacie ten materiał? Może też jest dobry? Pytam, bo będę musiał zabezpieczyć transport dokładnie w kontenerach i mam dylemat. Potrzebne mi będzie solidne zabezpieczenie – siatka do kontenera, która będzie odporna na styczność z różnymi materiałami.

NanoPIK

Posty: 6

 
Ja również polecam polipropylen. To solidne tworzywo. Mam taką siatkę na kontener i nie mam z nią żadnych problemów. Jeśli chodzi o montaż i demontaż prosta sprawa. Jestem bardzo zadowolony z jakości.

Kobitka22

Posty: 3

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

wom_ww

Posty: 8

 
Najlepszą ochronę masz dzięki siatkom do kontenerów. Nie polecam niczego innego do transportu, bo to jest skuteczna, trwała i solidna siatka. Można jej użyć do osłonięcia i przenoszenia ładunków. Więcej informacji można znaleźć na stronach producentów. Z własnego doświadczenia polecam.

lukashb

Posty: 19

 
Super sprawa. Pytałem i dowiadywałem się, iż siatki na kontenery z polipropylenu nie zniszczą się od substancji chemicznych. Piszę, albowiem ktoś tu pytał, a ja same takiego zabezpieczenia potrzebowałem :D

namok

Posty: 9