Stelaż kufra centralnego GIVI

Stelaż kufra centralnego GIVI

Cześć. Na jakie akcesoria GIVI mogę liczyć, gdy odwiedzę jeden ze sklepów producenta lub sklep internetowy? Moim priorytetem jest przede wszystkim wysoka jakość. Czy ten producent mi ją zagwarantuje?

czesiek00

Posty: 13

 
Zawsze denerwowały mnie robaki, jakie rozgniatały się na moim kasku. Dopiero wtedy, gdy wszedłem w posiadanie owiewki GIVI zniwelowałem kłopot. Teraz zdarza się to niesamowicie rzadko, więc pozostaje mi polecić wszystkim takie rozwiązanie.

Ogromny plus to fakt, że nie kosztuje dużo, co należy podkreślić.

daron64

Posty: 19

 
Akcesoria GIVI zawsze mnie interesowały, ale najczęściej brakowało mi pieniędzy na ich zakup. Teraz stoję nieco lepiej finansowo i między innymi dzięki Waszym poradom mam nadzieję, że uda mi się zrealizować kilka ciekawych zakupów. Każdy z nich zamierzam zrecenzować na łamach tego forum, abyście mogli zweryfikować swoją opinię o niektórych akcesoriach :)

mazi1991

Posty: 27

 
Muszę przyznać, że osłony silnika GIVI wybierałem baaardzo długo. Dopiero lektura tego forum dyskusyjnego pozwoliła mi nieco przejrzeć na oczy i szybko zrealizować zakup. Wiedziałem, że już dłużej nie mogę użytkować motocykla pozbawionego osłon silnika :)

Aweeee

Posty: 19

 
Macie rację, że motocykl bez oparcia kufra GIVI nie gwarantuje pasażerowi żadnej wygody. Z tego względu dokonałem takiego zakupu: http://www.motor-sklep.pl/kufer-givi-e55n-maxia-iii-duzy-monokey-czarny-mat-p-12.html.

Ten sklep jest faktycznie w porządku, albowiem zamówiłem towar w poniedziałek, a w środę był w moim domu! Polecam!

fuey

Posty: 22

 
Dla komfortu pasażera mojego motocykla zawsze staram się wyposażać go w oparcie kufra GIVI. Nie jest to jakiś irracjonalnie wysoki wydatek, albowiem ostatnio za takie oparcie zapłaciłem zaledwie 150 zł. Z kolei pasażer mógł cieszyć się naprawdę komfortową jazdą.

Skorpion561

Posty: 20