poradniki o finansach, znacie ?

poradniki o finansach, znacie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu rzetelnego portalu z artykułami o zdrowiu. Mam nadzieję, że macie swoje ulubione serwisy w tej dziedzinie i będziecie chcieli podzielić się ze mną swoimi perełkami :)

DiD3K

Posty: 2

 
No i widzę, iż mamy podobny problem. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, iż prędko podeślecie tu własne propozycje.

TomekK

Posty: 5

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, dlatego szukam poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

wiesław11

Posty: 9

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę odnaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o faktycznie super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

mariuszek

Posty: 13

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

dudzik78

Posty: 7

 
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Już dzięki wam znalazłem portal lifestylowy, który spełnił moje oczekiwania. Fajnie tu piszą. Artykuły są ciekawe. W zasadzie każdy temat do poczytania. Dzięki. Pozdrawiam.

polmar

Posty: 18

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/ile-naprawde-kosztuje-mieszkanie/. Bardzo ciekawy portal poradnikowy, na którym znalazłem sporo rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

micko

Posty: 5

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, natomiast wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Niestety to branża, jaka potrzebuje dość olbrzymiego wkładu, co niewątpliwie od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Buła

Posty: 4

 
Fajnie. Szkoda, że mojego nie mogę zaciągnąć do odświeżenia mieszkania :( Poważnie, muszę znaleźć chyba ekipę. Myślę, że nawet gdybym podesłała mu poradniki o domu, jak zrobić remont krok po kroku, nie wziąłby się za to. Taki z niego gatunek leniwca. Nie pozostawia żadnej nadziei ;)

Hamacz23

Posty: 19

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

PiSi

Posty: 2