poradniki o finansach, który portal ?

poradniki o finansach, który portal ?

A może tutaj ktoś zna fajne artykuły o marketingu. Przejrzałem już sporo stron w tym temacie i jestem o wiele bardziej obeznany, jak wypromować sklep internetowy. Chciałbym jeszcze więcej. Pomożecie? Z góry wielkie dzięki.

Mier56

Posty: 3

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/oszczednosc-kosztow-biurowych/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

alekBALD

Posty: 8

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

wrona

Posty: 14

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

pawel-2910

Posty: 18

 
Teraz najważniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia ciekawych poradników dla domu :)

Modniś

Posty: 9

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

alklu7

Posty: 10

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, lecz dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie inne zdanie na ten temat.

opert34

Posty: 8

 
To wspaniale. Podeślijcie więcej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a niezwyklej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem częstokroć zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

Mord

Posty: 11

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

Wacław

Posty: 21

 
Niektóre z artykułów o finansach, które czytałem w Internecie naprawdę mi się przydały. Ale rzeczywiście trzeba wiedzieć, na jakich stronach piszą rzetelnie. Nie ma to jak artykuł pisane przez ekspertów w danej dziedzinie. Niejednokrotnie jednak zawiodłem się na tego typu poradach, bo jedynie powierzchownie dotyczyły danego tematu.

Black_Riot

Posty: 8