Dotacje unijne na budowę hal produkcyjnych magazynowych, polecicie ?

Dotacje unijne na budowę hal produkcyjnych magazynowych, polecicie ?

A może ktoś tutaj jest obeznany w dotacjach dla firm? Może znacie jakąś firmę, kogoś kto się takimi sprawami zajmuje. Słyszałem, że takie usługi są sprawdzone i gwarantują wysoką skuteczność.

alus

Posty: 5

 
A ja słyszałem, że ciężko jest o dotacje unijne dla budownictwa. Że podobno na to przeznaczyli niezbyt gigantyczne transze. Myślałem o założeniu firmy budowlanej, ale mam obawy co do zdobycia funduszy w ten sposób :( Może się mylę. Jak coś wyprowadzajcie mnie z błędu :)

francuzz

Posty: 11

 
Dokładnie to chodzi o spełnienie wszelkich kryteriów. Ma być rozwój gospodarki, więc trudni żeby ci przydzielali dotacje dla firm, które potrzebują pieniędzy na bieżącą działalność. Podpiąłem się pod wzrost konkurencyjności. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

namok

Posty: 10

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało wiele? To zależy od przedsięwzięcia. No natomiast nie wydajesz z swojej jakby kieszeni. Uprzednio jednakże trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

Jacuś

Posty: 13

 
Dokładnie to chodzi o spełnienie wszelkich kryteriów. Ma być rozwój gospodarki, więc trudni żeby ci przydzielali dotacje dla firm, jakie potrzebują pieniędzy na bieżącą działalność. Podpiąłem się pod wzrost konkurencyjności. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Januszek

Posty: 5

 
A ja słyszałem, że ciężko jest o dotacje unijne dla budownictwa. Że podobno na to przeznaczyli niezbyt duże transze. Myślałem o założeniu firmy budowlanej, ale mam obawy co do pozyskania funduszy w ten sposób :( Może się mylę. Jak coś wyprowadzajcie mnie z błędu :)

Hamacz23

Posty: 20

 
Na takie spotkania traci się ogromnie wiele czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu sporo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

Marko

Posty: 16

 
To renomowana firma, która od a do z zajmuje się dotacjami dla gospodarstw rolnych http://eskel.pl. Nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. W moim wypadku okazali się ekspertami. To dzięki nim udało mi się ruszyć z dość nietypowym biznesem. Naprawdę polecam się skontaktować.

jurecekk5

Posty: 4

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało dużo? To zależy od przedsięwzięcia. No ale nie wydajesz z własnej jakby kieszeni. Wcześniej jednak trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

Zdzichu

Posty: 4

 
Pozwolę sobie powiedzieć już chyba któryś raz z rzędu na paru forach tematycznych, iż nie przydzielają dotacji unijnych na budowę, jeśli nie ma ona związku z rozwojem gospodarki. Musisz mieć dobry biznesplan, strategi musi być przyszłościowa. Mnie udało się dzięki stworzeniu miejsc pracy.

ciumar1

Posty: 11