Wymiana walut online

Wymiana walut online

Hej!
Rzetelny, sprawdzony, bezpieczny kantor internetowy potrzebny! Orientuje się ktoś w tej branży?

Ja jestem totalnie zielony niestety...

Hamacz23

Posty: 19

 
Oj, do kantora to ja zaglądam raz na ruski rok, także trudno mi tutaj coś doradzić. W sumie fajnie, że powstają internetowe kantory, znaczy, że polski internet się rozwija i super.

Kiziak

Posty: 18

 
W moim odczuciu można sporo zyskać na transakcji online, zwłaszcza jeśli nie pobierają spreadu, a są takie kantory. To by trzeba było dokładnie przeliczyć, zależy też od waluty i konkretnego dnia, ale idzie zarobić.

Czasowy

Posty: 19

 
Będę w najbliższym czasie kupował funty bo jadę na Wyspy i tak właśnie myślę nad tymi platformami online. Już się trochę rozglądałem i myślę, że nie powinno być problemu, żeby trafić na korzystny kurs.

enzoteq

Posty: 20

 
Siemka, wiem, że można coś zarobić na takiej wymianie online, bo coś tam szwagier kombinował z tym, ale co do szczegółów to nie wchodziłem. Pozdro!

Jacuś

Posty: 23

 
Ja to akurat w kantorze to jestem od wielkiego dzwonu. O internetowych słyszałem od sąsiada, bo on robi w Niemczech i często wymienia kasę na złotówki. Twierdzi, że jest to tania alternatywa dla stacjonarnych kantorów.

polmar

Posty: 18

 
Nie wiem czy jak przeglądałeś już te kantory to trafiłeś może na http://www.amronet.pl? Jeśli nie, to warto rzucić okiem na ich ofertę. Rejestracja za friko, do tego nie pobierają spreadu walutowego. I jeszcze jedna rzecz – nie trzeba długo czekać na sfinalizowanie transakcji, tak jak ma to miejsce u konkurencji.

Annna1

Posty: 16

 
Kiedyś nawet coś sprawdzałem w związku z tymi internetowymi, ale pamiętam, że tam jakoś dużo formalności trzeba było spełnić. Rejestracje, potwierdzenia itd.

katjuz23

Posty: 18

 
Nie wiem, gdzie się bardziej opłaca – w internecie, czy normalnie. Zakładam, że jest porównywalnie, ale przez neta pewnie szybciej i wygodniej, zależy kto co lubi.

Paqu

Posty: 18

 
Różnie mówią o takich internetowych wynalazkach. Wiem, że jeden mój kolega korzysta...nic się nie żalił, więc pewnie nie ma z takim kantorem problemów....ale różnie można trafić.

chmiel80

Posty: 8