Nieruchomości

Nieruchomości

Cześć.

Intryguje mnie od jakiegoś czasu ten nowy program wspierający gospodarkę nieruchomości w Polsce („Rodzina na swoim” bodajże). Czy faktycznie u Was w mieście są mieszkania, które spełniają warunki tego programu?

Może to dziwnie zabrzmi, ale w moim mieście nie ma ani jednego mieszkania, które je spełnia!

Misio

Posty: 19

 
Wiadomo, że ceny spadają gdy popyt się zmniejsza a podać rośnie, więc na tej podstawie możesz się dowiedzieć jak będzie wyglądać przyszłość rynku nieruchomości na najbliższy rok.

Smerfik

Posty: 16

 
Coś słabo sobie wyobrażam przyszłość naszych dzieci. Mieszkania są strasznie drogie, życie także a zarobki wciąż marne.

Garguł12

Posty: 12

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

ciarex

Posty: 16

 
Witaj.

Osobiście nie śledzę cen mieszkań kwartalnie. Bardziej kilka razy do roku, gdy dowiem się o drastycznych zmianach na rynku nieruchomości, ale z tego co widzę to obecnie nie szykuje się żadna zmiana.

mateo29

Posty: 25

 
Takie pytania mój kochany to możesz sobie sprawdzić na rynku nieruchomości. Odwiedzaj portale z ogłoszeniami kupno/wynajem, obecnie jest wiele takich serwisów. Sprawdzaj gazety z ogłoszeniami nieruchomości, rozmawiaj ze znajomymi. Ekonomistów też warto pytać i czytać ich prognozy, ale ja zawsze dywersyfikuje swoje działania i dobrze na tym wychodzę.

robbin1

Posty: 16

 
Nie wiem jak to napisać, aby nie urazić niektórych ludzi, więc po prostu powiem, że każdy jest odpowiedzialny sam za siebie i swoich najbliższych. Powinieneś być w stanie określić na co Ciebie stać, a o ile nie stać Cię na dom dla Ciebie i twoich dzieci to niestety musisz się bardziej postarać.

englandrm

Posty: 20

 
Dzień Dobry.

Z tego co mi wiadomo to koszt zakupu takiego samego mieszkania obecnie co do kosztu w przyszłym roku ma nieco się zwiększyć. Takie są prognozy ekonomistów oraz deweloperów, ale czas pokaże na ile są one wiarygodne.

Sarev22

Posty: 13